Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

VSS

iPhone SE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

na wstępie wspomnę tylko ze nigdy nie planowaliśmy korzystania z produktów w/w firmy , jednak dzieci już przetarły ścieżkę przez Ipady , tak wiec Zona będzie użytkować iPhoneSE ,

#

dnz3z8ze.jpg

 

vrvcm488.jpg

 

g29q6rc6.jpg

 

u9cczbys.jpg

 

svi3c2v3.jpg

 

5mmqzoad.jpg

 

 

dlaczego model SE ? , moim zdaniem po krótkim zapoznaniu sie z tym urządzeniem oferuje ono właśnie większość zalet telefonu , mały , zgrabny , wydajny , i wdaje się być naprawdę solidny , a przede wszystkim Nowy system z którym praktycznie nie miałem do czynienia a wygląda wizualnie bardzo dobrze i działa bardzo płynnie ,

mocna strona urządzenia powinna miec : dobra Bateria i Stabilność działania , Aparat użyłem tylko raz i sama Appka od zrobienia fotki do jej wyświetlenia z galerii jest niemal ze natychmiastowa i nie trzeba już unosić głowy i rozglądać się w miedzy czasie za znajomymi ;) jak ma to miejsce na mojej Z3 , po kilku dniach postaram się zdać relacje jak się Fon sprawuje i czy spełnia oczekiwania ,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem udany model Apple'a. Dobry kompromis między możliwościami a ceną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki, czekam na relację.

 

Swoją drogą kobiety uwielbiają te małe ekraniki.

 

Ale ekrany 4.7 to dziś niezbędne, komfortowe minimum wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem Navi App , na SE dostarczony soft jest o niebo lepszy graficznie jak Googel na Androidzie6

pix z imadła

psv37sok.jpg

 

dodam ze animacja jak i obsługa jest dużo płynniejsza na SE ,

co do Baterii przy normalnym użytkowaniu Kobiety czyli :

kilka h rozmów dziennie plus Internet = 2 dni bez optymalizacji oszczędzania baterii /podświetlenie na Auto, ale zapewne po pewnym czasie będzie to mocny dzień Pracy na baterii

 

co do samego wyświetlacza to faktycznie może się okazać trochę mały a jak dla mnie to pisanie SMS jest trochę kłopotliwe , ale da się i napisać SMS jak i przeglądnąć Neta/pocztę , rozmiary jak i poręczność w dużym stopniu rekompensują niektóre niedogodności , Zona przeskoczyła na SE z SGIII LTE a rozmiary i poręczność SE zrekompensowała wszystkie niedogodności a głownie szybkość działania systemu jak i przeglądarki jednak myślę ze sam wyświetlacz i jakość oprawy graficznej SE robi wrażenie względem już wyeksploatowanego SGIII LTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly Update ,

co jakiś czas nie działa dzwonek , uradzić można zmiana dzwonka na inny , lub tez zrobić Update ´, bo z obserwacji wychodzi ze dzwonek przestaje działać jak jest update IOS do zainstalowania ,

a sam Design świetnie się sprawuje jako Telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę powiało stara świeżością no ale chyba nie ma mniejszych jabłek , nie wiem co kobiety widza w tych iphonach ale powiem ze względem SE to ósemka wymiata :thumbup:

 

74baca-1523729119.jpg

 

9a86ce-1523729193.jpg

 

bbfd60-1523729962.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co kobiety widza w tych iphonach
No to już tłumaczę bigsmile.gif

 

-Rozmiar. Większość androidów jest powyżej 5 cali. Z kobiecymi dłońmi wszystko powyżej 5 to koszmar.

-Rozmiar poraz drugi, kobiece kieszenie. Gdy noszę po domu dresy to mogę schować do nich tablet 7 calowy. W damskich jeansach nawet 5S/SE wystaje, dlatego większość nosi telefony w tylnej kieszeni.

-Bardzo dobre aparaty, mimo w/w niedużych rozmiarów.

-System z którym nie ma (względnie) problemów. Xiaomi to co miesiąc trzeba wgrywać nowy system przykładowo, albo padnie głośnik albo nagle przestanie się włączać albo albo...

-Jeśli masz maca to wszystko fajnie ze sobą współgra, a jeśli masz znajomych którzy też mają iPhone to automatycznie wysyła wiadomości przez iMessage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis ponownie miałem okazje potrzymać ósemkę bo zakładałem szkli na wyświetlacz i katem oka zerkałem na swojego s7e to taki kolc sie wydaje :E , da sie na osemce ustwiac takie widgety jak na androidzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...