Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Akozz

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Rekomendowane odpowiedzi

stare :P oglądałem to pół roku temu :P btw Zelda >....>......>.......>.....>....> Horizon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza Zelda ma niesamowicie organiczne środowisko, tak samo jak gameplay zresztą. Horizon wygląda przy tym tytule trochę jak taka piękna wydmuszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czapki z głów ile z tej tegry wycisnęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, ile wycisnęli z wiiu :D.

Prawdziwy pokaz zobaczymy moim zdaniem w tytułach robionych już wyłącznie na switcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diabeł tkwi w szczegółach jak to mówią. Czasami to mnie wręcz przytłacza sam fakt, ile pracy twórcy musieli włożyć w taki projekt. I jak sobie pomyślę jeszcze, że to działa na czymś takim jak Switch, to już całkiem czaszka dymi :E Jeszcze kilka lat temu to coś takiego by mi nawet do głowy nie przyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bardziej o sam fakt rozwoju technologii. Nintendo potrafiło zmieścić do kawałka plastiku mniejszego niż pudełko po filmie na DVD sprzęt mocniejszy niż Wii U, dodając do tego całą resztę innych komponentów (wyświetlacz, akumulator itp.). To robi piorunujące wrażenie. Nawet jeśli sprzęt jest wydajnościowo mizerny na tle konkurencji, to sam fakt przeniesienia takiej mocy w takiej skali (handheld) jest czymś niesamowitym.

 

3izCm0m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... Ale taką i większą moc mamy już w smartphone'ach o mniejszych gabarytach.

Kwestia tego, że one nie są generalnie rynkiem dla większych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większą moc i piksele na papierze, a jak przychodzi co do czego to z tej papierowej 3x większej mocy od switcha robi się o połowę mniej od switcha... daj spokój @crush, żadna gra na smartphony nie jest rozbudowana jak przysłowiowy system seller typu odyssey, xeno2, zelda, splatoon2, card 8 delux, Arms, świetne rabbidsy czy szybki i ładny Frmx... a gdzie nadchodzące Soulsy, bayonetta 3, dedykowane poki, metroid 4, może jakiś oficjalny MH, Kingdom hearts 3, FF15 i parę innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to nie jest kwestia tego, że się nie da tylko po co to robić? :D

To jest rynek od początku praktycznie pierdółek, później bardziej rozbudowanych ale dalej w idei grania z doskoku, F2P, mikropłatności itd.

Do tego dochodzi rzecz PC'towa czyli mnogość konfiguracji i wynikające z tego problemy.

Analogiczna sytuacja do tego dlaczego nie tworzy się już na PC gier typu Crisis.

 

W Switch'u nie siedzi nic wybitnego na tą chwilę.

Kłóciłbym się, że takie PSP czy Vita bardziej zasługują na pochwały nt. mocy, biorąc pod uwagę to kiedy miały premierę.

 

Konsolka jest fajna, gry są dobre i bardzo dobre ale bez jaj... Nie róbmy z tego mesjasza.

Soł smol, soł pałerful... Emejzing - ŁAŁ. :E:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie robi mesjasza, ale patrząc na rozmiary Wiiu i to jak chodzi na tym np zelda, i na rozmiary switcha i też na tą samą ładniejszą zelde to ja widzę postęp, już samo to że switch ciągnie unreal engine 4, gdzie na moim PC w jeszcze becie UT na UE4 nie mogłem grać nawet na ultra low w 720p bo chyba z powodu ramu miałem insta freezy...

 

nikt nie robi mesjasza z samej konsoli, ale co do gier to już można by dyskutować :P

 

PS: Digital Foundry jak robiło skan Xeno2 to spodziewałem się kupy na ekranie w handheld mode -niestety nic takiego nie zaobserwowałem :) -niektórzy zapominają że na tak małym ekranie spadanie rozdzielczości do np 480p wcale tak nie boli, ale to wiedzą tylko Ci co to widzieli a nie polegali na papierkowej analizie gdzie jakoby przykłądowy xeno2 na handheldzie był totalnie niegrywalną pikselozą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grach nawet nie dyskutuje bo dobrych jeżeli chodzi o rozgrywkę oczywiście nie brakuje.

W kontekście technikaliów? Nie. To nie jest nic imponującego.

 

Nie jestem zwolennikiem 4K+ w smatphone'ach ale przy 6"+ różnica jest zauważalna nawet między 720, a 1080.

480 to jest jednak mało przy takim rozmiarze wyświetlacza.

I ponownie Xeno jest ładne jeżeli chodzi o design bo same aspekty graficzne to taki przełom PS2, a PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że Ps3 by miało problem z xeno2, już Skyrim na tych konsolach był słabiutki, a 720p to był szczyt tych konsol (pierdoły miały czasem FHD), z kolei odnowiony Skyrim na switch wygląda i chodzi lepiej od tych patchowanych kiedyś na ps3, dodając do tego szybkie loadingi takich sporych gier jak xeno 2 własnie czy zelda, daje mi do myślenia że poprzednia generacja wiele więcej (o ile w ogóle) w tych tytułach by nie osiągnęła... -jak przypominam sobie Dark Souls na ps3 i jak koszmarnie to było rozmydlone to masakra... w dodatku w Xeno2 masz AA i praktycznie brak ząbków to samo w zeldzie...

 

grałeś w ogóle ? bo ja jak oglądałem ten filmik od DF o xeno2 to spodziewałem się czegoś zupełnie innego niż to co widzę na handheldzie i ogółem krytykowałem tą grę trochę, a rozczarowałem się bardzo pozytywnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo i na DF - Xeno, Zeldę i GTA Marian.

Było gdzieś porównanie do wersji PS3/X360 Skyrima? Bo ja widziałem tylko do PS4 i jednak zauważalnie odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja na ps4 ma chyba prawie max detale wersji PC i jest w FHD, na switchu masz w doku 900p a w handheldzie 720-900p scalling z tego co się orientuję

 

EDIT:

patrzę na to i nie widzę tej wielkiej przewagi PS4, poza rozdzielczością + 2 krzaki i skały więcej, trochę draw distance (który i tak jest śmieszny w takich grach na konsolach, wieczny pop-up itd), gdzie kolorystycznie powiedziałbym że na switchu jest bardziej szaro i brudno na plus, ale to tylko detal, a od ps3 wygląda to na 99% lepiej, i lepiej chodzi -oglądałem filmik kiedyś też i coś tam na ps3 było chyba lepsze, ale reszta na + dla switcha

 

EDIT2: na ps4 przy otwartej przestrzeni jednak switch kuleje niskim rysowaniem obiektów co mocno się rzuca w oczy przy tych wersjach

 

PS: jak bym miał grać w Skyrima ponownie to i tak widzę tylko dwie słuszne opcje, pierwsza to wymaksowany modami graficznie i usprawniony, gdzie o wersji na jakąkolwiek konsolę nie ma w tym przypadku po co nawet sięgać (ubogie mody albo wcale) a ta gra jest do modowania stworzona, a druga opcja to właśnie czaso umilacz który da tylko switch gdy nie ma jak grać stacjonarnie na max wypasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram znowu w zeldę, bo trochę nie grałem ze względu na Xeno2 albo mi się ogółem nie chciało (nie ze względu na samą zeldę) i ogółem wam powiem że jakoś wcześniej nie zwróciłem na to uwagi ale ostatnio przypadkiem był u mnie znajomy, między innymi zobaczyć switcha i ogółem, i odkryliśmy że HDR+ który mam w swoim bieda HDR tv sporo daje :E niby zelda tego nie wspiera itd bleble, ale jak to włączyłem to kolory od razu są dużo lepsze, bardziej wyraziste, płomienie z mieczy czy inne źródła światła też wyglądają lepiej, a najważniejsze co się poprawiło to płynność gry, teraz miejscami gra działa dając wrażenie ultra płynnej (jak bym na PC grał w 60fps), coś na zasadzie game mode, które sprawdzałem już kiedyś, ale powodowało wycięcie efektów bodaj blurów, post processu itd przez co gra chodziła płynniej, ale wszystko było sztucznie wyostrzone, surowe i po prostu brzydkie i poszarpane, a teraz na tym trybie HDR+ gra daje poczucie działania ultra płynnie kompletnie niwelując input lag, a do tego wszystko wygląda zdecydowanie bardziej żywo, i po prostu piękniej, tym bardziej ten baśniowy świat w tej grze :P

 

TV to UE49KU6470S -więc szału nie ma, myślałem że HDR w tym tv to tylko przykrywka, a jednak ten tryb daje dużo w grach (płynność i brak laga)

 

EDIT: dopiero Hateno Village odkryłem :E heh

 

 

ale fajnie, kupiłem chałupę i na maksa zrobiłem upgrade, przyda się, dodatkowe sloty żeby odłożyć broń na później fajna sprawa, brakowało mi czegoś takiego :P,

no i za maks upgrade goście dodatkowo upiększyli chatę, dobry deal i tak miałem ponad 7k hajsu zebrane przez te 100h a nie żałowałem na nic ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...