Skocz do zawartości
forsaitsu

Tekken 7: Fated Retribution

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem co to jest, a z tego co zobaczyłem na reddit jest martwe i już nie działa w większości przypadków. Nawet mi do głowy by nie przyszło nie kupić dobrego kontentu do gry, która w przypadku gdyby słabo sprzedała się lub średnio mogła by zniknąć z rynku (ostatnio ktoś to potwierdził), kiedy ta seria dla mnie to top tego gatunku i ma tak długą historię od czasów automatów, do tego jestem z nią od startu na PSXa i chodziłem grać do kogoś, a na własność dorwałem dwójkę, ale były wypieki na gębie :E Do dziś grywalność mimo, że już bez rewolucji graficznej wgniata:

4rtzd0O.gif

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie, jak się robi tzw powera ganryu? Kiedyś było D/B plus dwa knefle i zbierało 3/4 energii, teraz próbuję i nie chce wyjść? Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zagrałem sobie w tekkena bo jest w game passie.. Kurcze i żałuje, że zrobiłem to po dość długim graniu w Mortal Kombat 11. Tekken odstaje przy MK przy każdym kroku. Nie dość, że postacie wyglądają dużo gorzej oraz grafika to jeszcze sama wymiana ciosów czyli walka jest po prostu na duużo słabszym poziomie co MK. Przeogromna różnica pomiędzy tymi bijatykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chcę kupić jakaś bijatykę i się zastanawiam czy brać Tekkena czy MK. Z tego co napisali w necie to większość jednak zachwala tego pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie w tekkena bo jest w game passie.. Kurcze i żałuje, że zrobiłem to po dość długim graniu w Mortal Kombat 11. Tekken odstaje przy MK przy każdym kroku. Nie dość, że postacie wyglądają dużo gorzej oraz grafika to jeszcze sama wymiana ciosów czyli walka jest po prostu na duużo słabszym poziomie co MK. Przeogromna różnica pomiędzy tymi bijatykami.

 

Ja tam wole dalej Tekken 7 i zdecydowanie walka podoba mi się tutaj bardziej niż w MK11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Też chcę kupić jakaś bijatykę i się zastanawiam czy brać Tekkena czy MK. Z tego co napisali w necie to większość jednak zachwala tego pierwszego.

 

Jeśli chodzi o bijatyki to ja nigdy nie byłem jakimś wyjadaczem tego gatunku.. Tzn może dawno temu gdy królował MK 2, Trilogy i parę innych bijatyk jak Virtual Fighter itp.. Walka nie jest zła w tekkenie ale jednak bardziej czuje wymianę ciosów w MK 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wymiana ciosów i czucie walki jest lepsze w T7. Mam wszystkie bijatyli bo lubie ten gatunek i zdecydowanie Tekken 7 wypada tutaj lepiej w dodatku to bijatyka w pełnym 3D a nie 2.5D jak MK11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiejętność specjalna: kwarantanna - przeciwnik przez tydzień nie może grać postacią, którą przegrał walkę.

A tak na poważnie - WTF? To jakaś akcja promocyjna od ministerstwa cyfryzacji? Bo prima aprilis dopiero za dwa miesiące.

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co grali /grają - kupiliście wszystkie DLC :E
Ja to nigdy nie mogłem się do bijatyk przekonać. Niby w jakiegoś starego MK grałem ze 20 lat temu, i chyba SF2... ale potem zapomniałem o tym

Aż jestem w szoku, ze ta nisza jest na tyle popularna, by doić ludzi zestawami DLC po 700-1000 zł :D 
ETS2 czy Cities to przy tym aniołki, tutaj tylko reszta gier Paradoxu albo jakiś Train Simulator może konkurować z kosztami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kadajo napisał:

Co jest... ?

Egzotyka. Na świecie już nie sprawdzają się fighterzy z dredami i capoeira (bo temat wyświechtany i każdy ich zna).
Teraz egzotyką jest postać i (to jeszcze ze świata polityki - co za absurd!) z dalekiej... PL.
Tak dalekiej, nieznanej i egzotycznej, że nowy RE nie będzie miał nawet napisów w tym narzeczu :).

 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, JeRRy_F3D napisał:

Egzotyka. 

 

Ciri (lwiątko z cintry a raczej Zireael – jaskółka) ?

351682011

2003209619

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam jak w to grać na PC - przecież na klawiaturze się nie da, tam są za bardzo zaawansowane kombosy wymagające czasami tylko muśnięcia danego kierunku by kombos zaskoczył. Pad od Xboxa to paździerz jeśli chodzi o krzyżak, na analogowej gałce również nie idzie w to grać.

Pozostaje emulacja pada od PS4 - tam jest sensowny krzyżak i można coś ugrać i pytanie do Was - jak sobie radzicie ze sterowaniem na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kadajo napisał:

 

Korci mnie żeby kupić tego ELITE SERIES 2 do bijatyk takich jak TEKKEN czy MORTAL KOMBAT ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kupionego Series X, wymieniłem już wyrobionego x360, przy okazji mam pada od PS4, który też działa bez żadnych problemów, jeszcze nigdy nie użyłem żadnego emulatora.
Oba pady używam z kablem.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Korci mnie żeby kupić tego ELITE SERIES 2 do bijatyk takich jak TEKKEN czy MORTAL KOMBAT ?

 

Ja mam 1, przez chwile myślałem żeby zmienić ale stwierdziłem po recenzjach ze nie ma sensu. Nie podoba Mi się że w 2 jest akumulator.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby nakręcić taki film z Beatką, kto wie może zna się na martial arts ;)

tekken-beata-jaroslaw-1216x684.jpg

A najlepiej wstawić Szydło i Kopacz jako postacie do wyboru w grze :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Bielana i Gowina :E
Albo Epic Battle: Jaro vs Tusk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty takie same jak dodawanie do Mortal Kombat postaci Terminatora czy Rambo. Seria Tekken również zatraciła swojego "ducha" - prawdziwy Tekken skończył się na 3, ew. 5 części moim zdaniem.

Pomijając sterowanie na PC jest to drugi główny powód, dla którego nie kupiłem tej gry i raczej nie kupię.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekkeny zawsze miały swoje dziwactwa. Wcześniej miałeś pandę, niedźwiedzia z kokardką na szyi, małego dinozaura czy boksującego kangura. O ile nie wplata się takich dodatków w główną kampanię/drabinkę arcade to nie widzę większego problemu, a skoro Tekken 7 w ogóle nie ma zawartości dla pojedynczego gracza to te bonusowe postacie można zignorować.

Ja mam taki problem z nową polską postacią, że opary absurdu wokół tego DLC są zbyt gęste. Zdecydowanie zbyt gęste. Mój strzał jest taki, że w ślad za Geraltem w Soul Caliburze tutaj miała trafić Ciri, ale po drodze ktoś dostał zbyt mocno w głowę i wyszła taka pokraka. Nawet ten tandetny teaser DLC z rzeczywistymi ujęciami Warszawy wygląda jak robiony na zamówienie polskiego MSZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...