Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szokuss

FPSY

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problem ponieważ niby mam dobry komputer ale ciągle łapią mnie jakieś ścinki lagi itp w csie czym może to być spowodowane ?

 

Ustawienia graficzne mam na low wszystkie rozdzielczość 1204x768 bez pasków

 

w karcie graficznej jak i csie synchronizacje pionową mam na off

 

Specyfikacja:

- Nvidia GeForce GT 640

- 8 GB RAM Kingston

- AMD Athlon X4 740 Quado Core Processor 3,20

- Płyta główna: ASRockFM2A55M-VG3

- Monitor Acer XB270Hbmjdprz Predator [1ms, 144Hz]

 

Dyski twarde mam oto takie

 

OCZ-AGILITY3 ATA Device

 

WDC WD5000AAKX-22ERMA0 ATA Device

 

Będę wdzięczny za wskazanie winowajcy może procesor za słaby nie wiem :/

 

____________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten komputer jest bardzo słaby i jezeli chodzi Ci o CSGO wcale nie dziwie się, że przycina. Miałem wcześniej Pentium G3420/4GB DDR3/8800GT no i też potrafiło nie raz przyciąć. Gra niby teoretycznie ma niskie wymagania, ale cały czas tyje w content przez co w sumie mało mają wspólnego z prawdą.

 

Zdecydowanie do wymiany CPU i to na coś od Intela. Grafika też bardziew bo ja już bym wolał integre niż kupować coś takiego jak gt640/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecisz jakiś procesorek :D?

Tylko taki żeby pasował do płyty głównej ;D

 

 

Socket FM2 Tak wyczytałem ;D nie znam się za bardzo na procesorach więc może wy coś znajdziecie :)

 

Myslałem nad wymianą bebechów

 

bo niby 160 fpsów mam ale mam taki falowany obraz można powiedzieć niekiedy jakbym miał 100 fps a nagle 20 przez 3 sec i znowu :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak autor umieścił ten wątek w odpowiednim dziale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten komputer jest bardzo słaby i jezeli chodzi Ci o CSGO wcale nie dziwie się, że przycina. Miałem wcześniej Pentium G3420/4GB DDR3/8800GT no i też potrafiło nie raz przyciąć. Gra niby teoretycznie ma niskie wymagania, ale cały czas tyje w content przez co w sumie mało mają wspólnego z prawdą.

 

Zdecydowanie do wymiany CPU i to na coś od Intela. Grafika też bardziew bo ja już bym wolał integre niż kupować coś takiego jak gt640/

Bzdury, tu wąskim gardłem jest grafika GT 640.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak autor umieścił ten wątek w odpowiednim dziale?

 

 

Szczerze myślałem że to jest odpowiedni dział :D

 

Bzdury, tu wąskim gardłem jest grafika GT 640.

 

 

Czyli w końcu procek dobry czy nie bo teraz już się gubię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne bzdury... CPU i GPU do wymiany to oczywiste, ale jeżeli akurat o CSa chodzi to tutaj większość roboty robi CPU. Trochę śmieszne to wygląda jak Twój monitor jest warty dwukrotnie więcej niż bebechy w komputerze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak sie zlozylo :D

 

A podacie mi linki lub jakies nazwy prockow i grafy ? Ktore wy polecacie pod moja plyte glowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika każda będzie działać tutaj kwestią jest tylko Twój budżet. Jeżeli chodzi o procesor tutaj nie zmieniałbym na nic co ma znaczek AMD. Niestety, ale od kilku lat Intel jest bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o wydajność w grach. Tak więc musiałbyś zmienić całą platformę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne bzdury... CPU i GPU do wymiany to oczywiste, ale jeżeli akurat o CSa chodzi to tutaj większość roboty robi CPU. Trochę śmieszne to wygląda jak Twój monitor jest warty dwukrotnie więcej niż bebechy w komputerze :E

Weź przestań pisać bzdury. Ten CPU starczy, przestań siać niebiesko zieloną propagandę ok ? Tak się składa, że miałem tego CPU z HD7750 i HD7850.

 

@autor - poczekaj tydzień/dwa na testy RX460 i RX470. I jeżeli ma to być zestaw do CS:GO/MOBA to wymień tylko grafikę i nie słuchaj tego fanboja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za pajac? Nie sieje żadnej propagandy. Od lat byłem użytkownikiem sprzętu AMD/ATi, ale drogi kolego (dziecko drogie?) trzeba przejrzeć na oczy i zobaczyć co w tej chwili jest najlepsze w tym przypadku dla gracza. Grafika to dramat jak pisałem (prawie jak integra), ale CPU na dzień dzisiejszy to te też już low end, a jak wiadomo w CSGO im więcej FPS tym lepiej tym bardziej jak się ma monitor 144Hz.

 

Przestań mi tu proszę insynuować to, że próbuję sprzedać wrogą Ci markę bo nigdy tego nie robiłem, a w sprzęcie zacząłem grzebać kiedy Ty jeszcze nie byłeś na drodze do poczęcia.

 

Dziękuję dobranoc życzę miłych wakacji i wyjdź na dwór bo Ci żyłka pęknie...

 

Do autora wątku. Polecam zastanowić się ile pieniążków byłbyś w stanie wydać na nowy sprzęt i potem zapytać w odpowiednim wątku odnośnie gry. Jeżeli z kasą krucho to najpierw zainwestuj w grafikę bo ta jest bardzo słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej bede myslal sa wakacje robota te sprawy to sie zalatwi ;) Dzieki wszystkim za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze myślałem że to jest odpowiedni dział :D

 

 

To jest temat o grach a nie problemach technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Nie słuchaj użytkownika Morv bo on się nic nie zna. Na tym sprzęcie na low detalach powinien mieć nawet i około 100 fps więc to nie wina sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Ty się znasz, a ciężko już Ci było przeczytać to że wyciąga około 160fps na tym kompie co nie zmienia faktu, że nie jest to stabilne.

 

BTW: Co to się porobiło na forumku tyle trolli/idiotów ostatnio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...