Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Erwtokritos

Wentylator Lepa Vortex 140

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio jestem w posiadaniu wentylatora Lepa Vortex 140 i mam takie pytanie czy można zrobić tak ze kupie sam radiator na procesor i zamontuje ten wentylator na radiator czy to raczej niemożliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem sens tego pytania...jak radiator będzie wystarczająco duży, to chyba raczej na pewno i z pełnym przekonaniem...tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie z częściami do komputerów?

No ale w jakim ??? Nie da się tego internetowo kupic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakimkolwiek...morele, proline itp.

Albo jestem ślepy albo nie wiem....Nigdzie nie mogę znaleźć samego radiatora bez wentyla....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź na złom i coś sobie wybierz.

Nie no żarty żartami ale po co mam płacić 200zł do i5 której jeszcze niema jak podkręcić...przecież to kompletny bezsens...już lepiej sprzedać wentylator i kupić jakieś używane chłodzenie kompletne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no żarty żartami ale po co mam płacić 200zł do i5 której jeszcze niema jak podkręcić...przecież to kompletny bezsens...już lepiej sprzedać wentylator i kupić jakieś używane chłodzenie kompletne...

No to po co po co wgl. kombinujesz :E? Kup jakąś fere albo poszukaj czegoś używanego z zepsutym albo bez wentylatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no żarty żartami ale po co mam płacić 200zł do i5 której jeszcze niema jak podkręcić...przecież to kompletny bezsens...już lepiej sprzedać wentylator i kupić jakieś używane chłodzenie kompletne...

jak chcesz to mam kompletnego fortis 3 by malik na sprzedaz u mnie lezy i sie kurzy a tobie sie przyda za 90 oddam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po co po co wgl. kombinujesz :E? Kup jakąś fere albo poszukaj czegoś używanego z zepsutym albo bez wentylatora.

Wiesz wygrałem ten wentylator w konkursie i chciałem go jakoś wykorzystać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...