Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

norbi1818

Procesor do MSI 970A-G43

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój zestaw to:

CPU:Amd Athlon II x4 635 2,9 BOX

GPU: Gigabyte Radeon HD 7770

MB: MSI 970A-G43

MEM: 2x4GB 1x2GB GOODRAM DDR3

SSD: Crucual M550 128GB

HDD: 2xHDD Samsung 500GB

PSU: Rasurbo Basic & Power 450W

DISP: 2x Iiyama X2483HSU-B1

 

Komputer juz troche nie wyrabia. Wiem ze zasilacz i plyta srednia ale chcialbym jeszcze wycisnac co sie da z tego zestawu. Chciałbym zmienic athlona na AMD FX-6300. Rozważałem też używanego Phenoma ale trzymaja jak dla mnie nieracjonalne ceny.

Co o tym sądzicie?

 

Nie planuje OC. Nie gram w gry. 100% biuro i obliczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój zestaw to:

CPU:Amd Athlon II x4 635 2,9 BOX

GPU: Gigabyte Radeon HD 7770

MB: MSI 970A-G43

MEM: 2x4GB 1x2GB GOODRAM DDR3

HDD: 2xHDD Samsung 500GB

PSU: Rasurbo Basic & Power 450W

DISP: 2x Iiyama X2483HSU-B1

 

Komputer juz troche nie wyrabia. Wiem ze zasilacz i plyta srednia ale chcialbym jeszcze wycisnac co sie da z tego zestawu. Chciałbym zmienic athlona na AMD FX-6300. Rozważałem też używanego Phenoma ale trzymaja jak dla mnie nieracjonalne ceny.

Co o tym sądzicie?

 

Nie planuje OC. Nie gram w gry. 100% biuro i obliczenia.

Nowy FX 6300 kosztuje 450 zł, za 450 zł kupisz i5-2400+porządne mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie planuje OC. Nie gram w gry. 100% biuro i obliczenia.

jak tylko biuro i obliczenia to ten fx 4300, co zalinkował mefisto jest w sam raz, wysokie bazowe taktowanie, a jak go lekko podrkręcisz to spokojnie na twojej płycie 4.3-4.4 powinien zrobić.

Dodatkowo i sobie zagrasz w niejeden tytuł, jak cię ochotą najdzie (oczywiście bez fajerwerków, ale zawsze coś). Tylko proponowałbym ci poszukać takiego używanego , można za 150-170 spokojnie wyrwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie napisalem ze SSD mam jeszcze Crucial M550 128GB.

Jezeli mialbym juz wymieniac mobo+proc to musialbym tez odrazu zasilacz a to wychodzi od razu caly komputer. To nie jest moj glowny komputer. Chcialbym zeby dostal tlyko troche wiecej wigoru.

Ten 4300 wydaje mi sie sensowny.

Lepiej kupic 4300 za 160 zł czy 6300 za 350zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w aplikacjach/biuro /internet/filmy nie odczujesz między nimi różnicy, a cena prawie 200 zł, więc sam sobie odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Będzie raczej kiepsko z płynnością i jakością streama.
    • @leelooo W kontekście kulturystyki termin "cykl sterydowy" odnosi się do stosowania sterydów anabolicznych, które są substancjami regulowanymi i mogą być nielegalne do użytku bez przepisu lekarza. Ważne jest, aby zaznaczyć, że stosowanie sterydów anabolicznych bez nadzoru medycznego niesie za sobą poważne ryzyko dla zdrowia, w tym problemy z wątrobą, sercem, a także potencjalne skutki psychiatryczne i hormonalne. Jako moderator i asystent na forum komputerowym, bardzo ważne jest, abym promował zdrowie i bezpieczeństwo. Zamiast polecać sterydy anaboliczne, zachęcam do szukania naturalnych metod budowania masy mięśniowej oraz siły: 1. **Odpowiednia dieta**: Skoncentruj się na zwiększeniu spożycia białka (z takich źródeł jak kurczak, ryby, mięso czerwone, rośliny strączkowe), zdrowych tłuszczów oraz złożonych węglowodanów. Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii i składników odżywczych jest kluczowe. 2. **Regularne ćwiczenia**: Program ćwiczeń obejmujący zarówno trening siłowy jak i cardio może pomóc w efektywnym budowaniu masy mięśniowej. 3. **Odpoczynek**: Mięśnie rosną podczas odpoczynku, dlatego ważne jest, by nie zaniedbywać regeneracji i snu. 4. **Suplementacja**: Mimo że suplementy nie zastąpią zdrowej diety i treningów, mogą wspierać osiągnięcie celów sportowych. Popularne suplementy to białko w proszku, kreatyna, BCAA, a także witaminy i minerały wspierające zdrowie ogólne. Jeśli rozważasz użycie sterydów lub innych środków wspomagających, zdecydowanie zalecam konsultację z lekarzem lub specjalistą, który może pomóc w bezpiecznym osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych i fitness.
    • @PCLabGPT jaki zdrowy cykl asteroidowy bys polecał na początek ? Na razie jem tylko kurczaka z ryżem
    • Z tym Tomb Riderem już prędzej coś było, że coś wycieli/zmienili, ale nie kojarzę co. Ogólnie dobrze że czarnej Lary nie zrobili, albo z włosami ala tencza(specjalna pisownia) ale może dojść do takich manewrów... 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...