Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CyanKe

[8000 zł] Komputer dla gracza M-OC/Moc/Monitor.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam zestawu składającego się z jednostki centralnej i monitora. Mam nadzieję że znajdę u was to co potrzebuję i za każdą poradę dziękuje.

 

Zastosowanie komputera : Głównie Gry.

Maksymalna kwota : 8000 zł.

Kiedy zamierzam kupić komputer? : W przeciągu tygodnia lub do czasu otrzymania propozycji godnej uwagi.

Których części potrzebuję : Komputer z monitorem.

Czy będę podkręcać sprzęt? : Możliwe OC

Rozdzielczość: preferowane 2K

Rozdzielczość mojego monitora i model : brak

Specjalne wymagania : Wydajność/Moc

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak

Własna propozycja zestawu : brak

Inne : obudowa z oknem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw:

Mój link

Korzystając z promocji intela za kupno 6600k + MSI M5 dostaniesz zwrot 205zł. Niestety w tym budżecie nie kupisz 1080 jeśli chcesz mieć 2k, więc zostanie kupno 1070.

 

(GTX 1080 w zestawie jest podany tylko jako przykład. Nie polecam go tylko służy jako "wypełniacz" budżetu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Kolega pisze komputer z monitorem i że nic nie posiada a Wy za maksymalny budżet proponujecie samą skrzynkę a gdzie monitor, klawiatura, mysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wy za maksymalny budżet proponujecie samą skrzynkę a gdzie monitor, klawiatura, mysz?" w zestawie ma znajdować się jednostka centralna i monitor. Cały budżet wynosi około 9000 -/+ 500 zł więc można 8000 zł przekroczyć o jakieś 500 zł. Klawiaturę i mysz zakupię w późniejszym okresie prawdopodobnie z monitorem będzie podobnie ale dziękuję za zwrócenie uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Kolega pisze komputer z monitorem i że nic nie posiada a Wy za maksymalny budżet proponujecie samą skrzynkę a gdzie monitor, klawiatura, mysz?

 

To chyba Ty masz problemy z czytaniem.

 

Zobacz jaki jest budżet i przeczytaj jeszcze raz i powoli to co napisałem.

 

Co do zestawu. Zasilacz 750W to za dużo. 550W które podałem w zupełności wystarczy. 1080 jeśli będziesz brał to w wersji od MSI bo wydaje się najlepszą propozycją aktualnie. SSD weź sobie Iriduima, którego podałem.

I czemu tak dziwna obudowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą obudowę musisz postawić po prawej stronie biurka żeby mieć dostęp "do środka" i widzieć coś przez okno (chyba że zamierzasz stawiać na biurku).

Co do dysku to nie wiem czy jest sens brać 2TB i do tego drogi i wolny (5400RPM). Jak chcesz 2TB to weź sobie Mój link.

 

No i z grafiką zrób tak jak Ci pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...