Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Volvox

Moj pierwszy smartfon

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem technologicznie trochę do tyłu i nadal używam starego Ericssona K700i. Myślę jednak, że czas wkroczyć w XXI wiek. Szukam czegoś do 1000 PL, ale zupełnie nie jestem w temacie więc nie wiem czego szukać i czego oczekiwać.

Z funkcji które planuje używać są: GPS na wycieczki rowerowe i jakiś aparat żeby zrobić jakąś fotkę. Co więcej to jeszcze nie wiem ;)

W pracy polecali mi używanego iPhona 5s (bo iPhony są mniej awaryjne, długo działają na baterii i przyjemniejsze w użytkowaniu) oraz używanego Galaxy 5s (bo parametry są 2 razy lepsze niż iPhone i Android lepszy). Rozważałem też możliwość kupienia nowego, ale wtedy musiałby to być jakiejś mniej znanej firmy. Zatem lepszy starszy 'flagowiec' czy nowszy, ale mniej znany? Czy mniej znane telefony są równie dobre w praktyce (nie tylko po parametrach)? Skoro iPhone działa dobrze na 2 rdzeniach, to po co 4 i 8 rdzeni? Czy tylko do gier? Jakieś ogólne porady co do wyboru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S5 to nie jest zły wybór do 1000 zł, używane w dobrym stanie można kupić w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, ze na pierwszego smarka spokojnie mozesz wziac cubot h2. bateria 5000mAh pozwoli na korzystanie jako nawi w terenie, ma 3gb ram wiec wszystko szybko dziala i kosztuje polowe budzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Cubot ma faktycznie dobrą baterię , ale jest nieco gruby, taki typowo męski, tak wygląda w realu

Jak chcesz tanio wydajny i niezły telefon to poczytaj sobie o Vernee Thor, ma 3GB RAM , skaner linii papilarnych , dobrą baterię 7 SoT, i androida 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze jak kolega nie mial wczesniej smartfona to moze sobie nie poradzic z dostosowaniem systemu, bo gotowy do dzialania w pl to on chyba nie jest w pelni.

A H2 gruby bo bateria 5tys. Jak chce cieniej to x17. Wykonanie jak p8/p9 i 6.1mm. Ale bateria 2500. Jest moj temat o nim. I gwarancja pl przede wszystkim wyroznia cuboty od innych kitajcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci odradzał iPhona za 1000zł, bo to raczej nie będzie zadbany model, a baterię to on ma bardzo przeciętną. Polecam poszukać Huawei P8 lub P9 lite, za 1000zł myślę, że da radę wyrwać nówkę lub prawie nówkę. Ewentualnie Honora 7, który może Ci bardzie przypaść do gustu. Galaxy S5 jest bardzo okej, ale osobiście wolałbym kupić prawie nowego Huaweia, niż S5 na końcu swojej gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się rzucać na starego iphona, lepiej coś nowszego w tej kwocie.

Za 1000zł raczej nie znajdzie nowego P8 ani P9 lite, ale za 1200 już tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie jest w temacie, ale ma 1ooo zł. :hmm: W takim razie Bluboo Picasso, polecany przez niektórych na Dobrych Programach, nad którym i ja się zastanawiałem - nie będzie się nadawał - na początek, bo co można na takim robić, nawet nie wiem. Myślałem, że przydałby się, skoro już wiem, że można mieć internet na kartę z Allegro, czasem gdybym się znalazł poza domem, ale przecież ja się nigdzie nie ruszam, to nie mam po co czekać, aż stanieją z 360 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...