Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MatiLBN

Scythe Mugen 2 Rev.A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Mam delikatny problem, a mianowicie, posiadam cooler Scythe Mugen 2 Rev. A (ten z podstawka pod 775) i chciałbym go zamontować na swoim procku i5 4690.

Czy wie ktoś, gdzie mógłbym zakupić mocowania, żeby udało mi się zamontować ten cooler? Szkoda wydawać hajs na nowy skoro mam dosyć dobry cooler w domu.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można dokupić zestaw montażowy od rev. b - ale ciężko to znaleźć (raczej tylko używki)...jeśli masz zdolności manualne, to możesz nawiercić otworki pod 1150 samemu (między 775 a 1366)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedynie w gre wchodzi kupno mocowan od oryginalnego mugena 2 rev B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam takich zdolnosci ;D Ale szkoda mi tego coolera jest wydajny a po co mialbym wyrzucac hajs na nowy skoro i tak nie podkrecam procka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten cooler (Rev. A) i dokupiony dodatkowo zestaw mocowania pod socket 115X, niemniej ja dokonywałem zakupu gdzieś w 2010 r. :) kiedy bez problemu było to do kupienia.

 

 

Mam dla Ciebie pewną sugestię... napisz do Scythe, europejski oddział ma chyba siedzibę w Niemczech. Na pewno mogą to ściągnąć dla Ciebie, nawet jeśli ma już status "discontinued"... kwestia ceny, no i chęci, a chcieć znaczy móc ;)

 

Wątek pod poniższym linkiem jest już leciwy, ale to co pisałem powyżej to moim zdaniem realna opcja dla Ciebie

 

Wątek z forum SCYTHE

 

Jeszcze inna opcja, pisz do gościa, może nie sprzedał wtedy .... LINK ARCHIWUM ALLEGRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...