Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luiz826

Telefon do 1600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje telefonu do 1600zl. Najlepiej, żeby był nowy, a nie używany, lecz używanych nie wykluczam. Zastanawiałem się nad S5 albo S6, słyszałem tez, że Huawei P9 jest dobry, ale sam nie wiem, bo mało się znam na rynku telefonów i proszę was o rade. Telefon przede wszystkim potrzebny jest mi do internetu, conajmniej 5 cali musi miec, słucham też dużo muzyki, co jakiś czas jakieś zdjęcie na snapchata zrobie, a rozmowy i sms tylko raz na jakiś czas :D

Podajcie swoje propozycje telefonów i co w sobie mają dobrego. Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś szukać Moto X Force - ostatnio była aukcja, ledwo co używanego (od marca 2016, z gwarancją z X-kom) i poszedł za 1530 zł. Moim zdaniem to najlepszy telefon, gdyby udało Ci się wylicytować w tej cenie. LG G4 też będzie dobry i znacznie łatwiej utrafić w tej cenie na allegro od prywatnego użytkownika (a nie refurby z Chin).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś pójść w strone OnePlus One. Sam użytkuje i sobie chwale. Za 1099 nowy, gwarancja pewna, 3gb ram, mega kozacki aparat i wytrzymała bateria. 4 stówy w kieszeni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje telefonu do 1600zl. Najlepiej, żeby był nowy, a nie używany, lecz używanych nie wykluczam. Zastanawiałem się nad S5 albo S6, słyszałem tez, że Huawei P9 jest dobry, ale sam nie wiem, bo mało się znam na rynku telefonów i proszę was o rade. Telefon przede wszystkim potrzebny jest mi do internetu, conajmniej 5 cali musi miec, słucham też dużo muzyki, co jakiś czas jakieś zdjęcie na snapchata zrobie, a rozmowy i sms tylko raz na jakiś czas :D

Podajcie swoje propozycje telefonów i co w sobie mają dobrego. Z góry dzięki :)

 

Ja bym poleciał w stronę Galaxy S6 lub Huawei P9. Samsung ma odrobinę lepszy ekran i aparat, P9 zdecydowanie lepiej wygląda i jest lepiej wykonany. Ponadto Huawei świetnie działa, a sam ekran i aparat są dosłownie odrobinkę gorsze od tych w samsungu. Jakbym miał kupić p9 za 1600zł, to chyba wolałbym jego niż S6 ;]

 

Samsung S5 czy Huawei P9 Lite?

 

No tutaj ciężko wybrać, bo nówka S5 mimo wszystko będzie raczej droższa. Ale jeśli cena taka sama, to S5 mógłby być odrobinę lepszy.

 

Moim zdaniem powinieneś pójść w strone OnePlus One. Sam użytkuje i sobie chwale. Za 1099 nowy, gwarancja pewna, 3gb ram, mega kozacki aparat i wytrzymała bateria. 4 stówy w kieszeni..

 

Sam posiadam OPO i ogólnie genialny telefon. Gdyby tylko ta bateria nie była taka kiepska ;/ No i aparatowi też brakuje trochę do takiego z galaxy S5. Ale z samej płynności i szybkości działania jestem mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...