Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mat888

[5000+]Laptop do rozrywki na wyjazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Pracuję za granicą w systemie 4tyg wyjazd - 2 tyg dom i poszukuje laptopa do umilenia sobie czasu po pracy. Laptop będzie używany głównie do oglądania filmów (seriali) i grania w gry. Obecnie używam laptopa lenovo G580, który nie odpowiada mi pod względem przekątnej ekranu i wydajności.

 

Oczekuję laptopa o przekątnej 17 cali z matową matrycą i na tyle wydajnego żeby nawet na obczyźnie móc wcielić się w rodzimego Wiedźmina. Klawiatura podświetlana będzie miłym dodatkiem ale nie jest wymagana. Dodatkowo chcę, żeby laptop posiadał dysk ssd nawet kosztem dysku hdd oraz minimum gtx 960m (choć wolał bym postawić na 970m) . Wbudowane głośniki nie muszą zachwycać ponieważ 100% czasu na komputerze spędzam w słuchawkach. Uważam, że za cenę z opisu dostanę porządną maszynę ale jestem w stanie dopłacić za znaczący skok wydajności.

 

Sam szukałem kilku modeli i w oko wpadły mi 2: lenovo y700 i msi apache ge72. Zauważyłem też, że można samemu złożyć laptopa jak zwykłego blaszaka ale z tego co zdołałem obadać nie jest to opłacalne finansowo (proszę mnie poprawić jeśli się mylę).

 

Ps. Mam 22 lata (wydaję mi się, że inaczej wybiera się zestaw pod 60-letniego wyjadacza niż 11-letniego amatora minecrafta).

 

Dziękuje za rady i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj Asusa G751 z GTX 980m / 970m. Zalety: Bardzo dobre wykonanie, najlepszy w klasie uklad chlodzenia (cisza-wydajnosc), podswietlana klawiatura itd. Jak dobrze poszukasz, do dostaniesz takiego z GTX 980m za ok 5,5kzl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...