Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zeland

Nie mogę wyświetlić zdjęć z telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich - Po podłączeniu do telewizora Samsung telefonu - Motorola

 

3Gen (oprogr.Android 5) - telewizor nie widzi telefonu ani przez USB,ani przez HDMI - nie mogę wyświetlić zdjęć z telefonu. Czy ktoś ma jakieś lekarstwo na to.

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba ustawić telefon w tryb MTP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie szukać trybu MPT w Moto3G. Przeleciałem aplikacje i nic takiego nie znalazłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy podłączeniu pod telewizor na ekranie głównym albo na belce powinnna się pojawić informacja o połączeniu usb ,tam powinny gdzieś byc ustawienia trybu , ładowanie ,mtp i ptp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu Moto 3g funkcja USB na ekranie TV jest nie aktywna - natomiast na ekranie gł. telefonu mam komunikat - podłączone urządzenie multimedialne- dalej mam - dotknij aby wyświetlić inne funkcje USB. Po dotknięciu na komunikat w tel.nie ma żadnej reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór trybu jest pewnie w ustawieniach, dalej pamięć,tam u góry po prawej stronie są takie trzy pionowe kropki ,tam coś powinno być.

 

moze być i tak że telewizor nie odczyta telefonu nawet w trybie mtp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK. MPT miałem "zaptaszone" - i nie widział TV. Zmieniłem na PTP - i jest super Bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - może ktoś TO wie - pdlączyłem przez USB + mini USB do TV Samsung Tablet Galaxy 10.5 T-800 - chcę wyświetlić zdjęcia i nie mogę - na ekranie pokazuje mi wszystkie zdjęcia tylko małe -jako podgląd . Po kliknięciu na zdjęcie mam komunikat "format nieobsługiwany" dlaczego. - Jezeli napisałem nie TU gdzie trzeba,prosze admina o przeniesieni tematu do właściwego miejsca. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...