Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

amitsu

Grafika do Intel i5 6600k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zamierzam wymienić kartę graficzną w moim komputerze złożonym z Intel'a i5 6600k, GTX'a 650 Ti Boost, 8GB Ramu DDR3, płyty głównej Gigabyte GA-Z170-GAMING K3 oraz zasilaczem Corsair VS450. Mój budżet wynosi 1000zł, jeżeli warto to mogę dopłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz kupowac tylko nowa, czyli zadne uzywki nie interesuja to jak wyzej napisano RX 480 wychodzi za 2 dni, ale to wyjdzie dopiero wersja 8GB czyli w okolicach 1300zl, wersja 4GB ma byc w okolicach 1000zl. ale trzeba czekac dluzej, do tego to referenty wiec to chlodzenie takie sobie, na autorskie jeszcze przyjdzie nam poczekac dluzej i w takie bym celowal

 

a jak uzywki moga byc, to czekac na wyjscie rx 480 wtedy ceny uzywek z tego segmentu stanieja (bo watpie zeby te ostatki w sklepach co maja 980 za nowe zjechali do ceny jak za rx480, ale cuda sie zdazaja), moze sie okazac jak rx480 bedzie tak szybki jak 980, ze wtedy uzywka GTX 980 musi staniec ponizej kwoty nowych rx480

wiec mozna tez rozwazac zakup GTX 980 jesli oczywiscie cena bedzie atrakcyjna w porownaniu do nowego RX480

 

jeszcze 2 dni a tak naprawde 1 dzien bo cdaction jutro szaleje z recka w swiecie :), i bedzie cokolwiek wiadome jak to w grach 480 sie sprawuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakies info o dostepnosci 480 w dniu premiery w polszy jakies info o dostepnosci magazyny hurtownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie lepiej na recenzje, bo karty nikt nie testowal a wszyscy chca kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie lepiej na recenzje, bo karty nikt nie testowal a wszyscy chca kupic.

no jest to zabawne , trochę mi to przypomina sytuację przed premierą FX-ów 83xx, też polecali wszyscy żeby czekać, a jak się później okazało, nie było na co, bo wydajność w porównaniu do intela jaka jest wszyscy wiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kochan tu bardziej chodzi o to, że jak nowe radeony (najlepiej te tańsze) choć trochę przebiją lub dorównają gtx970 to gtx970 jeszcze powinny stanieć mimo iż są już nie produkowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Everyman NATOwcy muszą nauczyć się korzystać z dronów w takiej skali jak Ukraińcy. Muszą być oddzielne bataliony już droniarzy FPV, Baba Jaga to jest cudeńko. Muszą być oddzielne grupy EW. Ilość dronów na Ukrainie dobija do 2.5 mln rocznie po obu stronach. Jeśli o to chodzi to jest już rok przespany, i kolejny rok na horyzoncie w którym nic się nie dzieje, nawet na zachodzie (coś tam próbują małymi grupami, ale to jest promil zapotrzebowania). Tylko pozostaje pytanie, czy w dobie totalnej dominacji w powietrzu i przeogromnego wsparcia CAS piechoty, NATO w swoich strukturach w ogóle potrzebuje droniarzy? 
    • Sierpień 2010 i pierwsza scena po ośnieżonym mieście z dwójki to były czasy... Dla mnie jedna z najbardziej klimatycznych gierek ever. W tamtym czasie to był top. Fajnie by było jakby zrobili bardziej otwarty świat bo potencjał jest ogromny. Aż naszła ochota pograć w drugą część z old time reality modem 
    • Każdy stary Fallout obecnie bez modów to jedna wielka sraczka. Ostrzegam bo skończyły się moje wczorajsze zabawy z New Vegas, gdzie gra poleciała z dysku - ni jak normalnie nie szło wyeliminować dwóch problemów - gra łapała raz na jakiś czas losowy stuttering, drugi problem z kolei to podczas słuchania radia (kwestie mówione przez spikera) gra łapała stuttering. Ostre modowanie ponoć załatwia te problemy ale nie chciało mi się męczyć buły, dla zainteresowanych: https://vivanewvegas.moddinglinked.com/index.html
    • według mnie zależy czy grasz w różne gry głównie jakieś emulatory. Tu android ma dużą przewagę. Jak nie bawisz sie w takie rzeczy to iphone będzie przyjemniejszy, mniej zamulający i dłużej bateria wytrzyma. Jeżeli nic się nie zmieniło to za 2 lata powinny masowo wychodzić telefony z wymiennymi bateriami. Dyrektywa UE.
    • Zapewne chodzi o opaskę, to raczej da się wymienić. Pady na pewno się da. Reszta (pałąk i muszle) nie wygląda na taką, która się będzie rozpadać.   Popatrz na Beyerdynamic MMX300, wg wielu użytkowników to najlepszy zamknięty headset. W praktyce to jest model DT770 w wersji 32 omowej, tylko ma inaczej wykończone muszle i doczepiony mikrofon (ponoć też bardzo dobry).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...