Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartek1648

Czy tu sie wszystko jest ok?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ok. Zapomniałeś o RAM-ie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydawaj tyle na obudowe. Idź do sklepu i za darmo dadzą Ci karton, wystarczy zrobić parę dziur i zaoszczędzisz 70zł.

Proponuję Ci dołożyć do Mój link lub Mój link.

Dysk 500GB też nie najlepszy wybór, niewiele drożej masz 2 razy większy Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ? pytam sie czy tamt obudowa jest ok ? dlaczego ta mam wybrac ? ddlaczego tamtej nie radzisz ? moze sie rospasc po tygodniu tylko zeby dzialaala a co do dysku to po co mi a 1tb wole zaplacic mniej ...co do karty czym sie rozni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak tak oszczędzasz, to wcale nie musisz kupować obudowy - bez niej komputer też będzie działać. Zawsze można złożyć na pająka i trzymać taki goły komputer na półce.

 

Będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdziles wszystkie warianty? bo z ta obudowa moze sie rozwalic po miesiacu nie zalezy mi ale zeby dziala ...ale czym sie roznia np . te kart gtx950 czy jest roznica miedzy ta podana przezemnie a ta drozsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez ogarnij jakis slownik albo cos bo tego sie czytac nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne . to wszystko jest ok w tych 3 zestawach ?.....jest wogole jakas roznica w tych kartach ? bo opinie tych drozszych sa slabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnią się tym co widać. Jak to się realnie przekłada - musiałbyś czytać testy, ale nie wydaje mi się że gdzieś komuś chciało się robić porównanie 1:1 wszystkich tanich kart na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tą obudową? Uważasz, że nie potrzebujesz nic więcej, to tylko tymczasowa buda, czy też nie masz pieniędzy na lepszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten czas byś dorobił i już kupił :hmm:

 

Nie ma sensu brać tańszy procek, bo każdy tańszy na ten socket to inwalida nadający się do co drugiej gry.

Jak chcesz oszczędzać na niektórych komponentach to bierz używki - zasilacz, obudowę, albo nawet i dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...