Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

quadraccio

Smartphone do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, moja M2 w jakichś dziwnych okolicznościach zalała się więc czas na coś nowego.

Czego wymagam od telefonu to przede wszystkim dobrej baterii oraz przyzwoitego ekranu ( mam dość tego szrota z M2 gdzie było bodajże 230ppi aczkolwiek bateria była całkiem spoko )

Telefonów używam głównie do słuchania muzyki oraz rozmów, ewentualnie gry głównie hearthstone. Nie zależy mi zbytnio na NFC, nigdy tego nie używałem pomimo tego, że to miałem.

 

Nie ukrywam, że chodzi mi po głowie Xiaomi, co sądzicie o tym telefonie czy to dobry wybór? Mam na myśli model note 3 pro 2/16 gb

Nie chcę nic z sony, na resztę marek jestem otwarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto G 3 generacji 2GB/16GB kosztuje teraz w sklepie X-kom 699 zł, więc stówka Ci zostaje na etui, szkło na ekran i 32GB kartę pamięci. Masz też czystego androida z najszybszymi aktualizacjami, dwuletnią gwarancję w normalnym sklepie i telefon spełniający twoje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi to fajny wybór za bardzo rozsądne pieniądze, natomiast jakbyś już go brał to lepiej dołożyć do wersji z 3GB RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś argument co do xiaomi 3gb?

Co do motoroli wiesz ona jest spoko ale jak dla mnie to po prostu zwyklak, wygląda nijak, procek nie porywa, wyświetlacz również także zdecydowanie na nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś argument co do xiaomi 3gb?

nom, to chińczyk, więc wiążą się z tym określone problemy, o których pisano na tym forum setki razy (problemy z softem, gwarancją, kupnem w odpowiednim miejscu od odpowiedniego sprzedawcy itp. itd.). Specyfikacja to nie wszystko. Ale jak lubisz takie "atrakcje" to spoko, ja tylko proponowałem alternatywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom, to chińczyk, więc wiążą się z tym określone problemy, o których pisano na tym forum setki razy (problemy z softem, gwarancją, kupnem w odpowiednim miejscu od odpowiedniego sprzedawcy itp. itd.). Specyfikacja to nie wszystko. Ale jak lubisz takie "atrakcje" to spoko, ja tylko proponowałem alternatywę.

 

Dlatego ja polecam Cubot bo to, co wymieniłeś jego nie dotyczy. Ale w tym przypadku można się skusić na H2 3GB RAM i 5000mAh. Jeśli autor nie słucha muzyki z głosników z telefonu a przez słuchawki to chyba lepiej wybrać nie można. No bo i nie gra, więc 4 jajka z 3gb ram na czystym androidzie napędzą wszystko tak jak trzeba. Ekran niby tylko hd ale to ma mniejsze znaczenie, bo to bdb ekran.

Tutaj recka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz redmi note 3. wazne zeby byla to wersja pro. w zależności od portfela wyniesie cie to ze wszystkim ok 210 usd za 3gb/32gb lub 165~170 za wersje 2gb/16gb

 

bierz z ori softem, będziesz mial OTA

 

poza 4000mAh i aparatem 16mpx wydajnosc prawie jak iphone 6

 

 

tutaj antutu mojej sztuki

 

https://www.dropbox.com/s/gq98ew67301q4k9/Screenshot_2016-06-29-06-57-44_com.antutu.ABenchMark.png?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie

 

Rzeczywiście w końcu można bez strachu kupować Xiaomi bo jest polski serwis?

Przymierzam si ę do zmiany telefonu, i po głowie chodzi mi to:

http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-3-pro-332gb-lte/

 

Warto? Nie ma już problemów z softem czy gwarką? A może do 1000zł jest coś lepszego (nie obchodzą mnie gry poza HS, ma być bez lagów po zaśmieceniu systemu, bateria lepsza od lumii 640, która mi trzymała 3 dni, stabilnie jak skała, miłym dodatkiem byłoby NFC do płatności telefonem, ale nie jest to must have)? Aha, no i wymienna bateria byłaby ogromnym plusem, ale chyba nie mam co na to liczyć za bardzo :(

 

EDIT: No i aktualizacje systemu są też ważnym elementem, Nougata nie wymagam, ale żeby przynajmniej tego Marshmallowa dostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...