Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wodi92

Niedrogi komputer do Diablo, WoW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie, szukam niedrogiej konfiguracji głównie do gier Blizzarda. 2 lata temu miałem pc, ktróry świetnie dawal sobie rade z tym zadaniem, i5-2500 i radeon 7870. Właśnie w taki poziom wydajności bym celował, tylko na współczesnych podzespołach. Im taniej tym lepiej :) Do zestawu niepotrzeba mi dysku, bo mam ssd z laptopa. Będę wdzięczny za każdą propozycję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym RX 460 nie tak szybko.

 

RX 480 okazuję się totalną klapą marketingową w zawyżonej cenie na polskim rynku. Model ten prawdopodobnie zacznie dopiero istnieć wtedy, jak wyprzedane zostaną wszystkie GTX 970 oraz R9 390.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. moze gtx 960? Albo coś słabszego bo w sumie do diablo i wowa chyba aż takiej grafiki nie potrzebuje. No i zastanawiam się nad tym i3. Poczytałem o nim i wydaje się, że sobie poradzi ale jakoś 2 rdzenie mnie odstraszają. Może nie słusznie? Ktoś może mi coś powiedzieć ma ten temat? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocne 2 rdzenie / 4 o wysokim taktowaniu spokojnie dadzą radę. Z GPU to i nawet GTX 750 Ti 2 GB za 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem na te gtx 750 i zastanawiam się czy nie lepiej byłoby wybrac cos nowszej generacji jak gtx 950?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, sporo kasy sobie odłożyłem ale to nie znaczy, że chce wszystko wydać :D Nie chce kupić sprzętu, który pociągnie wszystkie nowości na ultra czy high, skoro i tak będę grał w wowa czy diablo. Ale z drugiej strony nie chciałbym sie z tym naciągać i kombinować z ustawieniami, tylko sie zalogować, ustawić ultra i niech działa, ale nic ponad to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do GTX 950 za ~ 650 zł możesz dociągnąć. Jednak pod D3 czy WoW to i GTX 750Ti będzie w zupełności wystarczający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. moze gtx 960? Albo coś słabszego bo w sumie do diablo i wowa chyba aż takiej grafiki nie potrzebuje. No i zastanawiam się nad tym i3. Poczytałem o nim i wydaje się, że sobie poradzi ale jakoś 2 rdzenie mnie odstraszają. Może nie słusznie? Ktoś może mi coś powiedzieć ma ten temat? :)

 

Mam ten procesor i nie było problemu z żadną grą. D3 i WoW będą hulały na nim długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...