Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lukevipno1

Palit GTX 1080 Founders Edition +150mh prosto z pudelk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowidze,

po przeszlo potorej roku na 970 sli przeszedlem ostatecznie na jedno mocniejsze GPU. Ze wzgledu na to ze czekalem dlugo na Pascala, a oprocz tego po recenzjach widzialem ze konstrukcja laminatu i sekcje zasilania schodza na bok, a konkretny chip sie liczy wybralem referenta. Nie ukrywam ze bralem co popadnie, liczyla sie cena i dostepnosc. Padlo na Palit-a :D Wczoraj zamowilem dzisiaj dostalem, szybki test i lekki szok bo karta po wyjeciu z podelka bostowala do 1889mhz i trzymala stabilnie takty przy 70 stopniach na auto wentylatorach. Zainstalowalem Afterburner i aktualnie jest stabilnie 2114mhz a to dopiero trzeci proba, bylo +100, +200 teraz +225.

Czyzbym wygral sillicon lottery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zainstalowanego, ale mam blok wodny w zanadrzu. Mam licencje 3dmarka i jak narazie robię wszystkie testy po kolei i wyglada to całkiem stabilnie. O temperatury sie nie boje bo mam blok wodny i czekam tylko na blackplate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blok wodny nie pomoże na brak stabilności, jeśli karta ma 70 stopni na powietrzu, uruchom wiedźmina i będziesz miał weryfikację swojego oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mi zejdzie zanim pobiore go z goga. Lepiej zrobic test na monitorze 4k/60hz czy fullhd/144hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dziala stabilnie w FullHD na 2139mhz przy temperaturze 44 stopnie, nie jest zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee z vsync?

 

Wygrana na loterii byłoby 2200, wszystkie karty robią 2050-2150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...