Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

spinacz66

390/390X

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na nie referenty 480 i jak by się okazało że mają słabą moc co lepiej kupić od MSI Gaming(w grę wchodzi tylko ta marka) 390 czy 390X czy warto dopłacać 600zł do X?

Gram w 2560x1080 w rozdziałce która karta pociągnie lepiej detale ultra AA2/4 i tą rozdzielczość będę korzystał też z Freesync?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej poczekaj bo do tej rozdzielczości w/w karty będą za słabe- nowa amd znacznie lepiej będzie sobie radziła.

A 390 czy 390x to stare konstrukcje- a różnica 600zł za X to jakiś śmiech na sali- za 1300-400 będziesz miał RX480 niereferenta-przynajmniej takie słuchy chodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam ale che mieć jakiś plan B w razie jak 480 z moca by nie wypaliła w gre wchodzi amd bo mam monitor z FreeSync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli RX 480 będzie wykręcał na stocku w firestriku (p) te 11k (ciut mniej niż R9 390X) ale będzie droższy od R9 390 to masz plan b aby kupic R9 390 który będzie niewiele słabszy z taką samą pojemnością vram ale z znacznym większym poborem prądu bez HDMI 2.0b, DP 1.4 i GCNa 4.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie wykręcony i dorównywał mocą 980/390X to biore 480 mam odłożone 2000zł na karte ale czy tak bedzie to sie przekonamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej poczekaj bo do tej rozdzielczości w/w karty będą za słabe- nowa amd znacznie lepiej będzie sobie radziła.

A 390 czy 390x to stare konstrukcje- a różnica 600zł za X to jakiś śmiech na sali- za 1300-400 będziesz miał RX480 niereferenta-przynajmniej takie słuchy chodzą

No właśnie ze lepiej sobie nie radzi i nie raz przegrywa z R9 390 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem że do 390X nie warto dopłacać a o ile ona by była szybsza w rozdziałce 2560x1080 i AA2/4 od 390 dx11 i 12 bo nigdzie nie ma testów w taj rozdzielczości co gram na Ultra panoramie 21:9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie za za 7% nie warte jest dopłaty 600zł to w planie B pozostaje 390

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co zes sie czepil tego msi za 1299pln na esc.pl masz g1 gaming a sorki msi tez w tej samej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem że do 390X nie warto dopłacać a o ile ona by była szybsza w rozdziałce 2560x1080 i AA2/4 od 390 dx11 i 12 bo nigdzie nie ma testów w taj rozdzielczości co gram na Ultra panoramie 21:9?

 

Nie warto dopłacać. Ja sam kupiłem 390X w cenie 390 (szczęśliwy traf, później ceny poszły w górę ;) ) , karta jest spoko do tej rozdziałki (sam na takiej siedzę). Jeśli interesują Cię jakieś gry, to daj znać, jeśli mam w bibliotece, to mogę je dla Ciebie sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jak kolega by mógł :Wiedźmin3,Metro Last Light Redux,Warhammer Retribution,World in Conflict,Supreme Commander2,Kompania braci:bitwa o Ardeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych gier mam wiesława (jakieś konkretne miejsce i ustawienia chcesz?) , W40k i CoH2 (ale bez arden).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieśka na uber AA2/4+SSAO i HBAO+ z tymi ustawieniami 2 testy miejsce wybierz gdzie obciąża karte.Teselacje na ile ustawiasz w sterach ja gram na x8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3F1uW1k.jpg

 

Nie wiem skąd tam to 20fpsów, bo w największej zadymie na teście jest ok 50.

 

Zaraz zerknę Wieśka.

CoH jednak Tobie nie sprawdzę, bo bym musiał 7GB zasysać. Myślałem, że mam zainstalowane, ale jednak nie ;/

 

Nie wiem co tam w wiechu kartę obciąża, bo gram w gry, a nie bawię się w benchmarki :) W sterach nic nie mam zmienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin

 

Wszystko na max, ubery, włosy max, ustawienia włosów (x4) itp. Ogranicznik klatek wyłączony.

 

SSOA

N0KTUK5.jpg

 

HBOA

Yn1tYyN.jpg

 

Jak biegałem sobie po lesie, to było i 37 i 50, nie wiem od czego to zależy.

 

Jak chcesz jakieś inne miejsce, to musisz powiedzieć, bo nie grałem w wiecha od dawna, a krwi i wina jeszcze nie zacząłem ogrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dokładnie tak jak Krzysiak napisał to wyglądało i nikogo nie wyśmiewam  napisałem jaki był problem i to był jedyny jaki miałem z amd a lecę na takich platformach od lat, intela miałem raz w życiu u siebie w PC  
    • Na wstępie, nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu w właściwe miejsce Dziękuję. Witam szanownych użytkowników Zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc w takiej sprawie Niedawno złożyłem sobie starszego PC-ta do zabawy w retro, komputer był na Windowsie XP i posiada dysk 80GB Miałem na nim zapisane mnóstwo różnego rodzaju starych programów pod DOS i starych gier, które zbierałem przez dłuugi czas, większość pochodziła jeszcze z starych dyskietek które zostały już zagubione bądź sformatowane Tyle historii w dużym skrócie, a teraz co się stało, bawiąc się dzisiaj uruchomiłem komputer z dyskietki startowej z DOSem 6.22 i uruchomiłem program Fdisk i przez własną głupotę omyłkowo usunąłem partycję startową dysku C 😭na której było wszystko, od systemu Win XP poprzez wszystkie programy i gry, o ile postawić na nowo Windowsa to nie problem o tyle najbardziej zależy mi na całej reszcie, czy da się jakoś przywrócić tą partycję lub chociaż programy zapisane na dysku? Formatowania na szczęście w nieszczęściu nie robiłem. Jeśli da się to jakoś uratować, przywrócić partycję lub chociaż utracone oprogramowanie zbierane latami to jakim programem darmowym można to zrobić najłatwiej i najszybciej? Bardzo proszę Was o pomoc, wiem że można na Was liczyć Dodam że posiadam drugi nowszy komputer z Windowsem 10 do którego mogę podpiąć ten dysk HDD z tego starego komputera ale co dalej?
    • UV to obniżenie napięcia poniżej standardu karty dla zadanej częstotliwości taktowania rdzenia. Oczywistym jest, że jak taktowanie spada, to karta sama z siebie obniża te napięcia (wyjściowa tabela Hz/V jest w BIOSie karty) ale chodzi o to, żeby obniżyć je jeszcze bardziej.  Pomijam fakt, że są talenty, które obniżają krzywą (że niby niżej to lepiej) robiąc tym samym OV zamiast UV.  Jeśli się z tym nie zgadzasz, to wytłumacz mi na spokojnie, w którym miejscu i jakie bzdury Twoim zdaniem potarzam. 
    • sprawdź, czy karta - jak nie będzie internetu wpisz ping adres bramki jeśli nie będzie połączenia z ruterem\bramką raczej na pewno karta jeśli karta w menedżerze urządzeń kliknij prawym kartę - właściwości, zarządzanie energią, ewentualnie odhacz zezwól na wyłączanie urządzenia...  - może to
    • Od kilku dni mam problem z YouTube. Kiedy wchodzę do zakładki moje filmy to nie ma tam żadnego filmu, który zrobiłem. Wcześniej myślałem że usunęli ale jak wejdę na jakiś film z linka który udostępniłem na jakieś stronie to ten film jest. Drugi problem to że nie ma moich playlist. Trzeci to że jak piszę jakiś komentarz to zamiast mojego niku jest podawane moje imię i nazwisko. Co ciekawe jak piszę podczas transmisji to pojawia się mój nik. Do tego mogę mój własny kanał zasubksrybować. Ktoś może wie o co biega? Wygląda to trochę jakby bym zalogowany na swoim kanale ale jednocześnie nie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...