Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

quantiz

Problem z D-Link DIR-605L

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem polega mianowicie na tym iż nie mogę połączyć z internetem przez router. Zainstalowałem wszystko ładnie zgrabnie, laptop i strona logowania routera pokazują że ma on połączenie z int. ja mam połączenie z routerem ale i tak laptop nie może sie połączyć. Na kablu bezpośrednio bez routera wszystko ładnie śmiga. Dodam tylko że podłączam router w szwecji. Pomijając niepotrzebną historię internet idzie przez sieć firmową która ma założoną "kontrole rodzicielską" gdy na przykład chcę odwiedzić torrenta wyskakuje mi to:

 

Blocked by URL Filter Database

Your requested URL has been blocked by the URL Filter database module of McAfee Web Gateway. The URL is listed in categories that are not allowed by your administrator at this time.

URL: http://thepiratebay.org/

URL Categories: Potential Illegal Software

Reputation: Medium Risk

Media Type:

 

For assistance, please contact your system administrator.

generated 2016-06-29 21:21:09 by McAfee Web Gateway

Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/51.0.2704.103 Safari/537.36

Appliance:dedclpxy001.de.htsit.net

RuleSet: Category Content Filter

Rule: Block URLs Whose Category Is in Category BlockList

IP: 172.16.54.72

MGW Version: 7.5.2.3.0

 

Może być ten program odpowiedzialny za blokowanie R? Dlaczego lapek nie ma problemu? I jak to ominąć jeśli można?

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...