Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Smryk

Wytrzymałe bezprzewodowe dokanałowe słuchawki do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję słuchawek bezprzewodowych dokanałowych do 200zł, najlepiej z pałąkiem, priorytetem jest okablowanie. Moje dotychczasowe słuchawki ART AP-B21 wytrzymały ledwo pół roku, po tym czasie zawartość kabla zaczęła "wychodzić" z izolacji w miejscu łączenia się kabla z pałąkiem. Wygląda to tak, jak na obrazku:

 

IMG_20160625_185305.jpg

Uznałem więc, że jeśli znowu mam decydować się na tego typu słuchawki, to muszą wyglądać pod tym względem trochę bardziej profesjonalnie. 

 

Na allegro zbyt dużego wyboru nie ma, ale znalazłem kilka modeli:

 

  • ZEALOT H1 (129 zł)
  • AEC BQ621 (129 zł)
  • LG JBL HBS-800 (169 zł) - tutaj jednak niektóre komentarze mnie odpychają
  • SAMSUNG LEVEL U (189 zł) - tutaj z kolei kabel prezentuje się już dosyć solidnie

Z racji tego, iż producenci nie dzielą się zbyt chętnie parametrami słuchawek, chciałbym zasięgnąć opinii od ludzi bardziej biegłych w tym temacie, być może korzystających z tych konkretnych modeli. Jeśli żaden z tych 4 modeli nie jest wart swojej ceny, to warto zwiększyć budżet, czy może jednak znajdzie się coś godnego polecenia wśród modeli bez pałąków? Z góry dziękuję za każdą pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja problem słuchawek bezprzewodowych rozwiązałem w ten sposób:

tmp_13884_20160630_000530_1_2040328111.jpg

Grunt że nieźle grają a koszt to +/- 10 pln-ów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaciekawiła mnie Twoja konstrukcja, masz jakiś schemat budowy, rysunki techniczne? cokolwiek pomocnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaciekawiła mnie Twoja konstrukcja, masz jakiś schemat budowy, rysunki techniczne? cokolwiek pomocnego?

Bazą tego potworka są słuchawki Motoroli HT820 ,do tego pchełki z zestawu słuchawkowego Samsunga (nie pamiętam modelu ale bardzo czysto grały dla tego je wybrałem).

Mam gdzieś na dysku fotki z widokiem wnętrza ,jak znajde to jutro wrzucę...

 

Mam jeszcze jedne HT820 nie przerobione ,w wersji Mark 2 zamiast lutować słuchawki bezpośrednio ,wyprozadze gniazdo jack na kablu ,dodam może też podejście pod drugą baterię i dopracuje obudowę bo ta wygląda trochę "wieśnuacko"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...