Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

airborne82

Wymiana Canon-a EOS 400D na ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , po trzech latach " nauki " naszła mnie chęć wymiany dotychczas użytkowanego Canon-a EOS 400D na coś nowszego .

 

Jako że jestem przyzwyczajony do Canona i jego ustawień a do tego mam już szkiełko 50mm 1/8 to wolałbym zostać przy tym systemie .

 

Fundusze jakie są do wydania nie są jeszcze znane ale będzie to w granicach 1500-2500 zł .

 

Jeśli mozna to prosiłbym o podesłanie które modele są warte uwagi w trzech słupkach cenowych . do 1500 zł , do 2000 zł i do 2500 zł , używane z niewielkim przebiegiem migawki jak najbardziej biorę pod uwage .

 

Narazie temat zapoznawczy , tak bym wiedział czego szukać i na co celować ! . Bo to zależy w większości od funduszy i od tego czy w pierwszej kolejności nie będzie innych wydatków .

 

PS : Dobrze by było coś porównawczego do Nikon D3300 ( na którym porobiłem kilka zdjęć i spodobała mi się nawet plastyka i jakość zdjeć , ale przypomnę wole zostać przy Canonie ) ( Canon EOS 50D/60D to poziom tego Nikona ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za takie pieniądze bym drugi raz wziął 5D :E No ale..

Dla mnie 50D to co najmniej półka wyżej jak d3300 i reszta mikro-plastików. W porównaniu do tych wydmuszek to przede wszystkim normalny AF, sensowny tryb seryjny, wygodny duży wizjer, jak i zresztą całe body. Jak spróbujesz, to nie wrócisz już do małych korpusów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozbieraj do 5D II.

 

 

Też miałem taką myśl :D

O ile wytrzymam ze zbieraniem $ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...