Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KvX

Zestaw do 9.500zł OC/Streaming/Youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w najbliższym czasie planuję zakup komputera, a tak naprawdę zestawu czyli skrzynka 2 monitory klawiatura i myszka fajnie by było zmieścić się w tym budżecie do 9.5k ta klawiatura i myszka muszą być w tym zestawie tak samo jak monitor 144hz dobrze by było jak by sie dało zmieścić w budżecie z gtx 1080 dysk będę miał 500gb samsung 850 evo ponieważ kupuje z grupy na facebooku z wyprzedaży za 400zł więc można dorzucić jakiś randomowy dysk, albo bez niego Planuje mocno kręcić sprzęt dla maksymalnej wydajności.Mój zestaw https://www.morele.net/inventory/info/4WphAl/ trochę ponad moją przewidzianą kwotę i chciałbym zejść do 9.500zł.

Dzięki.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk będę miał 500gb samsung 850 evo ponieważ kupuje z grupy na facebooku z wyprzedaży za 400zł więc można dorzucić jakiś randomowy dysk, albo bez niego

a w tym Twoim zestawie 2 dyski, wtf?

-dyski = 9500

tansza obudowe (za 200~ juz kupisz elegancka)

// jesli chcesz robic mega oc (tak jak napisales)

lepiej dolozyc do chlodzenia

karte lepiej wziac niereferencyjna (np. http://www.komputronik.pl/product/322146/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/ASUS_GeForce_%C2%AE_GTX_1080_STRIX_8GB_GDDR5X_VR_Ready.html) aczkolwiek, moze oplaca sie innej firmy - to tylko przyklad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tym Twoim zestawie 2 dyski, wtf?

-dyski = 9500

tansza obudowe (za 200~ juz kupisz elegancka)

// jesli chcesz robic mega oc (tak jak napisales)

lepiej dolozyc do chlodzenia

karte lepiej wziac niereferencyjna (np. http://www.komputronik.pl/product/322146/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/ASUS_GeForce_%C2%AE_GTX_1080_STRIX_8GB_GDDR5X_VR_Ready.html) aczkolwiek, moze oplaca sie innej firmy - to tylko przyklad.

2 dyski tylko dlatego bo nie zmieniałem a obydwa mają cenę ssd 500gb od szajsunga

 

Nie przeszkadza mi (jestem na w pół profesionalnym graczem lola :)Myślałem też nad g502

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze. Zastosowanie.

Z wyborem monitorów myszki i klawy proponuję Ci skierować się do odpowiedniego działu bo tak mi się wydaje że trochę nie najlepszy wybór.

Ale trzeba na to liczyć 2000-2500zł.

No i czy ten SSD który kupujesz ma być wliczony w cene.

 

1080 do lola...?

Przypuszczam że raczej po to żeby lans na dzielni/w szkole był odpowiednio wysoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze. Zastosowanie.

Z wyborem monitorów myszki i klawy proponuję Ci skierować się do odpowiedniego działu bo tak mi się wydaje że trochę nie najlepszy wybór.

Ale trzeba na to liczyć 2000-2500zł.

No i czy ten SSD który kupujesz ma być wliczony w cene.

 

1080 do lola...?

Przypuszczam że raczej po to żeby lans na dzielni/w szkole był odpowiednio wysoki.

mówiłem tylko że gram w lola na w pół zawodowo narazie ponieważ mój sprzęt mi na to nie pozwala (byłem 58 na około 5-8 mln graczy i dużo czasu mi zajmowało wbijanie tego) będę grał w najbardziej wymagające gry jak w3, cryzis 3, bf4/1 i każdą nową grę o sporych wymaganiach która mi się spodoba nie chodzi mi o to żeby brac jak najbardziej wydajnosciożerne ( o ile jest takie słowo xd) tylko takie które mi sie spodobają i pokazywać to ludziom na twitchu ssd nie musi być wliczony w cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No i oczywiście, że obcina detale bo wszystko rozświetla. Jest jaśniej na pozór bo jest dokładnie jak na Asus, że świeci jaśniej w trybie 400, ale nie daje peak do 1000.
    • Typ sie konkretnie odkleja. Tu już faktycznie potrzeba dobrego specjalisty i pewnie pobytu na oddziale dobrego szpitala. Ale to też jakieś dobicie tego co musi być na konfederuskich stronach czy forach. Nowy ogromny pakiet broni i amunicji od USA bardzo ich zabolał. Aż czekam jak zaczną świrować jak do akcji wejdą f16
    • Jw. jeżeli zmieniamy i dostajemy 10% różnicy i ciut więcej vramu, ale musimy np dopłacić tysiaka albo więcej - to niestety ale się to średnio kalkuluje. Najoptymalniej byłoby się z kimś wymienić z ew. dopłatą, lub karta za kartę (strix to topowy model), ale tutaj możesz się naciąć na kulturę pracy jakiegoś golasa   Poczekałbym, 4070 jeszcze w wersji Ti to wciąż bardzo kompetentny sprzęt do grania. Nie żłopie bóg wie ile prądu a jest wydajna w 1440p. Wyjdzie seria 5070 to sprzedasz tego strixa i kupisz coś wyraźnie szybszego. Supki to zapychacze dziur a nie realne przyrosty, szczególnie dla posiadających modele bez S.
    • Wygląda na to, że Gigabyte inaczej podszedł do kwestii krzywej EOTF. Połączył tryby 400 i 1000 (pierwszy od 10-100%, drugi 1-10%) i uniknął spadku jasności w trybie 1000, który miał np. Asus.   
    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...