Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

atol

Warhammer Total War DX12 - GTX 960, czy R9 380? 600-800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do kupna karty graficznej pod tytułowaną w temacie grę,a jako że jesteśmy już po hype jakim był rx 480, cena/wydajnośc okazała się zbyt zaporowa i niestety trzeba zejść na ziemię.

 

Z jednej strony używane 960tki chodzą po 500-600zł, ale w tym przypadku chyba 2gb vramu będzie konieczne. Z tego co słyszałem radeony lepiej sobie radzą z dx12, a mam możliwość kupienia r9 380 4gb za 700zł, co jest jednak dość wysoką kwotą w założonym budżecie(używka ofc)

 

Wszystko będzie działać na 2 partycjach systemwych win7 + inne gry i win10 + warhammer.

 

Czy te karty w tym zakresie cenowym to optimum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz radka a będziesz zadowolony. Jaka reszta kompa, cpu ??? do amd bierz nvidie do intela obojętnie - bierz pod uwagę tylko karty z 4 gb pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i5 2500k niekręcony, więc 480 nawet nie wejdzie "cały" :) 2gb extra vramu zrobi różnicę ? to około stówki w kosztach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to radek + oc cepa i będzie wydajniewj niz na gtx 960 . Z resztą u mnie w stopce masz porównanie gtx 960 do 380 robione na mojej konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest spartolona i wymaga 4GB vram, inaczej działa dużo gorzej. Poczytaj test na pcl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...