Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AJCasH9

Jakie chłodzenie dla i7 860 na LGA 1156?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje dobrego chłodzenia do 150zł dla intel 860 na socket LGA 1156, będę chciał podkrecić procka więc dlatego postanowaiłem zmienić w końcu chłodzenie box-owe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę, że takie chłodzenie to połowa wartości tego procesora? Jest to już leciwa jednostka i OC nie da Ci szczególnie wiele. Masz płytę z sensowną sekcją zasilania, która poradzi sobie z OC tego procka? - głównie chodzi o sensowne chłodzenie sekcji zasilania i to, żeby była ona odpowiednio rozbudowana.

 

Co do chłodzeń, to Fortis 3 sobie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę, że takie chłodzenie to połowa wartości tego procesora? Jest to już leciwa jednostka i OC nie da Ci szczególnie wiele. Masz płytę z sensowną sekcją zasilania, która poradzi sobie z OC tego procka? - głównie chodzi o sensowne chłodzenie sekcji zasilania i to, żeby była ona odpowiednio rozbudowana.

 

Co do chłodzeń, to Fortis 3 sobie poradzi.

 

A masz propozycje jakiegoś lepszego procka z serii i5 lub i7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie bez wymiany połowy kompa (co najmniej procesor i płyta). Warto kupić cooler, raz że OC sporo jednak da (popatrz na testy z mojej syganturki), dwa że przecież nie wyrzucisz go zmieniając sprzęt na nowszy - a do nowych i5ek do OC też jest konieczny. Feź Fortisa 3, to dobry i dobrze wyceniony cooler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki zobaczymy dużo podkręcać nie chce ale moje chłodzenie i tak wysiada więc warto je wymienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...