Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kisiel-PL

Podkładka pod Rival 300

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam podkładki pod Steelseries Rival 300 tak za ok 50zł. Dobrze jakby była w miarę duża, zależy mi na kontroli.

Czy Natec Genesis M12 Maxi się nada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze Glorious PC Gaming Race ;)

 

możesz opisać trochę charakterystykę tej podkładki? Za jakiś czas chciałbym zakupić i potestować coś "niestandardowego"m, miałem już Nateca M12, Zowie G-SR oraz razera goliathusa speed i ciągle to nie to,czego szukam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M12 Maxi czy QCK+? Ten genesis ma obszycia, których w QcK brakuje. Ktoś testował obie podkładki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakąś SteelSeries. QCK z tego co się orientuje. Zalman M401R, Zalman M200 i Logitech G100s ładnie chodzą na niej. Materiał lekko odchodzi od strony ręki, ale podkładka już ma coś koło ponad roku. Nie ma źle, mysz dobrze chodzi a obecna wada nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydownie M12

QCK jest średniej jakości,chyba że wersja heavy, z racji na grubość ma całkiem fajny ślizg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz opisać trochę charakterystykę tej podkładki? Za jakiś czas chciałbym zakupić i potestować coś "niestandardowego"m, miałem już Nateca M12, Zowie G-SR oraz razera goliathusa speed i ciągle to nie to,czego szukam

W tej cenie jest super. W dotyku trochę jak mikrofibra, nieco bardziej tępa niż natec, ogólnie trwałość dla mnie 5/5. Z moją zowie rozumie się świetnie ;)

Dla mnie to jest fajne połączenie tych bardziej śliskich podkładek z tymi tępymi, typu razer. Póki co nie widzę niczego, na co mogę ją zmienić (sprawdził bym gsr, ale dostępność zerowa... ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...