Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fajfel

LG 49UF7787 jakość obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Kupiłem parę dni temu telewizor LG 49UF7787 i nie jestem do końca zadowolony z jakości obrazu.

 

Telewizję oglądam przez dekoder UPC media box HD model CISCO 8485 DVB HD-DV. Oczywiście jestem świadom, że nie transmituje się kanałów w jakości 4K, na dekoderze ustawioną mam najwyższą jakość jaką oferuje 1080. Wszystko oczywiście po kablu HDMI. Moje pytanie brzmi:

 

Czy poprzez ustawienia tego telewizora można wpłynąć na polepszenie rozdzielczości. Wiem, że ten model skaluje FHD do jakości 4K zastanawiam się tylko czy jest to funkcja automatyczna czy do ustawienia ręcznego.

 

Ten model telewizora ma bardzo dużo pozytywnych opinii w internecie. Szczególnie chwali się jakość obrazu właśnie i bardzo dobrą szczegółowość. Może istnieją jakieś opcje które pozwolą zobaczyć mi to co widzą inni użytkownicy tego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV nie nadaje kanałów w 1080, z tego co kojarzę to HD jest tylko 720. TV można skalibrować aby poprawić jakość obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się, że w dekoderze masz ustawione 1080p, a nie 1080i.

Poza tym ustawieniami można poprawić jakość obrazu, więc też zalecam się pobawić w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Kupiłem parę dni temu telewizor LG 49UF7787 i nie jestem do końca zadowolony z jakości obrazu.

 

Telewizję oglądam przez dekoder UPC media box HD model CISCO 8485 DVB HD-DV. Oczywiście jestem świadom, że nie transmituje się kanałów w jakości 4K, na dekoderze ustawioną mam najwyższą jakość jaką oferuje 1080. Wszystko oczywiście po kablu HDMI. Moje pytanie brzmi:

 

Czy poprzez ustawienia tego telewizora można wpłynąć na polepszenie rozdzielczości. Wiem, że ten model skaluje FHD do jakości 4K zastanawiam się tylko czy jest to funkcja automatyczna czy do ustawienia ręcznego.

 

Ten model telewizora ma bardzo dużo pozytywnych opinii w internecie. Szczególnie chwali się jakość obrazu właśnie i bardzo dobrą szczegółowość. Może istnieją jakieś opcje które pozwolą zobaczyć mi to co widzą inni użytkownicy tego modelu

 

Napisz jakie masz ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...