Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kuzyn338

Czy opłaca się czekać na RX480?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witajcie! Mam pytanie czy do komputera za 3000 zł wejdzie Radeon RX 480 od ASUS, Sapphire lub MSI? Jak coś chodzi o niereferencyjne karty. Ceny nie są jeszcze znane, ale czy mogę się w ogóle zastanawiać w takim przedziale cenowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. Mysle ze tak naprawde to wardo czekac na Voodoo 5 3dfx. Ta karta to bedzie przelom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze starych podań ludowych wynika że jak się popieści to wszystko się zmieści :E

 

A na poważnie to za 3k może uda się coś zmajstrować tylko trzeba bedzie się liczyć z tym że mogą znowu wyjść jakieś kwiatki.

 

(Szykował bym raczej 4k na start)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie. W niemczech ta grafika jest za 174 euro. 970 wypuścili kiedy dolar był po 3.20-3.30 dlatego jest taki hype i z tego powodu używka kosztuje 950-1100 zł.

Aktualnie dolar kosztuje ~3.90

IMHO używany 970 na gwarancji to lepsza inwestycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie. W niemczech ta grafika jest za 174 euro. 970 wypuścili kiedy dolar był po 3.20-3.30 dlatego jest taki hype i z tego powodu używka kosztuje 950-1100 zł.

Aktualnie dolar kosztuje ~3.90

IMHO używany 970 na gwarancji to lepsza inwestycja.

 

Pokaż mi gdzie w Nimeczech jest po 174E, bo ja widziałem tylko 240-250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to tamto :-) jezeli wersja 4gb bedzie w tej cenie 1050pln tak jak na alternate to jest to dobra oferta jak ktos jeszcze moze lyknac bez podatku wtedy robi sie 8 setek a to juz swietna sprawa za taka kase.sam dzis kupilem gtx 960 2gb 5 miesieczna za 5 setek ale coraz bardziej kusi ten 480 za 8 setek bo w takiej cenie moglbym to miec jezeli cena bylaby na poziomie 1050pln:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...