Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KvX

Klawiatura mechaniczna/myszka do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje klawiatury mechanicznej oraz myszki do kwoty 1000zł. Lubię zestawy oraz gram w gry mmo-rpg, czasami fps'y i dlatego mój wybór padł na https://www.morele.net/mysz-corsair-scimitar-rgb-ch-9000231-eu-845330/

https://www.morele.net/klawiatura-corsair-strafe-rgb-cherry-mx-silent-ch-9000121-na-832555/

Dlaczego mx silient? ponieważ zaczynam karierę streamerską/youtuberską i potrzebuje czegoś cichego.. Darzę wielkim uznaniem corsair'a i ich produkty (podobaja mi się są wytrzymałe i maja podświetlenie rgb które jest w pełni konfigurowalne i profile na stronie corsaira. Jestem otwarty na propozycję :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zestaw bomba, corsair za tą kwotę ma super sprzęt. Masz jakąś podkładkę pod tą myszkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zestaw bomba, corsair za tą kwotę ma super sprzęt. Masz jakąś podkładkę pod tą myszkę?

corsair mm 400 speed, więc pasuje do zestawu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KvX

 

Jak będziesz miał już tą mysz to daj znać. Planuję jej zakup i mam kilka pytań na które w necie nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KvX

 

Jak będziesz miał już tą mysz to daj znać. Planuję jej zakup i mam kilka pytań na które w necie nie mogę znaleźć odpowiedzi.

spoko tylko ja ją kupuje 15 sierpnia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą klawiaturkę. Faktycznie cicha jak na mechanika. Wygodna, sporta podkładka. Klawisze to tak naprawdę RED więc liniowe. Jedyna wada jaką znalazłem - podświetlenie przy znakach podwójnych nie doświetla równo - np na cyfrach świecą tylko cyfry, znaki dodatkowe już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą klawiaturkę. Faktycznie cicha jak na mechanika. Wygodna, sporta podkładka. Klawisze to tak naprawdę RED więc liniowe. Jedyna wada jaką znalazłem - podświetlenie przy znakach podwójnych nie doświetla równo - np na cyfrach świecą tylko cyfry, znaki dodatkowe już nie.

dzięki za recenzje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...