Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cold99-99

GTX za 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego fajnego GTX byście proponowali do gier w granicach tysiąca?

Intel i5-6500, MSI H110M PRO-D, Western Digital Blue 1TB, Crucial 8GB 2133 MHz CL15, Corsair VS 450W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za dużego wyboru. W tej cenie tylko używka 970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak możesz to poczekaj na GTX-a 1060 6GB (premiera 7 lipca, dostępność 14 lipca) który powinien być mniej więcej w tej cenie, a będzie miał pełną 3-letnią gwarancję, mniejsze zużycie prądu i więcej pamięci niż gtx 970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gtx 1060 6gb za 1000zł po premierze? WTF :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki lekki offtop. Zakładając, że 1060 będzie miał wydajność "podobną" do 970 - 6gb RAMu jest potrzebne? To troche tak jak z GTX 960 i wersjami 2 i 4 GB, Podwojenie pamięci nie przełożyło się jakoś super znacząco na wydajność, bo sama karta i tak nie pozwalała grać komfortowo (>50fps) na max detalach (a więc i max teksturach). Oczywiście lepiej mieć zapas ramu niż niedostatek, ale zastanawiam się jak to obecnie wygląda w przypadku 970tek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gtx 1060 6gb za 1000zł po premierze? WTF :hmm:

no tyle kosztowały 960 po premierze

@up 4gb nie przełożyło się na wydajność? chyba żartujesz... DOOM-a nie odpalisz nawet na low na 2gb bez spadków do 30fps (a na 4gb dziala na ultra w blisko 60 fps), wiele nowych gier wymaga nawet do 7,5gb vramu na wyzszych detalach, poza tym zawsze mozna ustawic detale np. na srednie lub wysokie, a tekstury na ultra jesli jest zapas vramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zobacz ile kosztowały 970 po premierze i ile kosztują 1070... W granicach 1000 zł będą dopiero 1050 lub nie będzie niczego takiego. Nvidia przesunęła wszystko wydajnościowo oraz cenowo o jedno "oczko". Dopiero GTX 1050 prawdopdobonie będzie prawdziwym następcą GTX 970.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zobacz ile kosztowały 970 po premierze i ile kosztują 1070... W granicach 1000 zł będą dopiero 1050 lub nie będzie niczego takiego. Nvidia przesunęła wszystko wydajnościowo oraz cenowo o jedno "oczko". Dopiero GTX 1050 prawdopdobonie będzie prawdziwym następcą GTX 970.

1070 kosztuje tyle bo jest ciężki w produkcji (mała ilość rdzeni z wafla krzemowego) więc na razie jest mało ich na rynku, za kilka tygodni powinno być więcej dostaw rdzeni do wersji niereferencyjnych i ceny spadną do sugerowanej przez nvidiie (czyli 379 dolarów, po doliczeniu podatku ok. 1800zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C4in czy według Ciebie 299$ da na polskie 1000zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C4in czy według Ciebie 299$ da na polskie 1000zł?

na pewno nie będzie kosztować 300 dolarów bo w tej cenie by zabierało klientów od gtx-a 1070, musi być spora różnica pomiędzy kartami bo ludzie jak są pomiędzy to zazwyczaj wolą dopłacić do lepszej niż zostawić sobie kasę i wziąć słabszą (dzieki temu nvidia zbiera wiecej kasy), poza tym gtx 1060 będzie konkurencją dla RX-a 480 który kosztuje 200-240 dolarów zależnie od wersji co daje na polskie 970-1170zł więc gtx 1060 będzie kosztować jakoś pomiędzy nimi więc minimalnie ponad 1000zł (ok. 220 dolarów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy tu ofiarę marketingu lub niepoprawnego optymistę. Nawet jeśli masz rację z tą dostępnością (a szczerze w to wątpię), to cena nie spadnie poniżej 2000 zł i to na pewno nie za lepsze wersje jak od MSI, ASUS czy EVGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tyle kosztowały 960 po premierze

@up 4gb nie przełożyło się na wydajność? chyba żartujesz... DOOM-a nie odpalisz nawet na low na 2gb bez spadków do 30fps (a na 4gb dziala na ultra w blisko 60 fps), wiele nowych gier wymaga nawet do 7,5gb vramu na wyzszych detalach, poza tym zawsze mozna ustawic detale np. na srednie lub wysokie, a tekstury na ultra jesli jest zapas vramu

 

Co to za brednie z tym DOOM-em.

 

Medium:

hX93xdA.png

 

High:

3NS6ZhT.png

 

950 (2gb) jak i 960 (2gb) dają rade i nie ma tych "spadków do 30 FPS, i to na low".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL jakie jaja ją na swoim sig w doom demo ultra 70+ fhd ten test to jakieś nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki za tyle odpowiedzi jednakowoż nadal nie wiem co mam robic, bo jesli to będzie kwestia nawet 3-4 tyg żeby kupic cos lepszego to fajnie by było ale z tego co widzę to zdania są podzielone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ile kosztuje obecnie 1070 oraz RX 480 jest bardzo mala szansa ze 1060 bedzie kosztowac 1000. Moja szklana kula mowi ze to bedzie raczej od 1300-1400. Chociaz tam maja chyba byc 2 wersje 3GB i 6GB o ile sie nie myle. Moze 3GB bedzie tansza ale vramu troche malo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według przecieków (a może oficjalnie?), prezentacja (premiera?) 1060 ma być 7 lipca, więc chociaż do tego czasu bym się wstrzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według przecieków (a może oficjalnie?), prezentacja (premiera?) 1060 ma być 7 lipca, więc chociaż do tego czasu bym się wstrzymał.

 

Nie no pewnie przeciez tyle mnie nie zbawi to na pewno poczekam ale mysle ze jak wyjdzie nowy GTX to może spadnie z ceny GTX 970 tak na tysiaka może tysiąc sto to pewnie jego kupie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trailer bieda, chwalą się rzeczami które powinny być zrobione parę lat temu. Podtrzymuję, nie dam im zarobić pierwszy raz od 15 lat.
    • Dzięki, zaplanuję to sobie jakoś sprytnie, żeby jak najwięcej objechać w 2-3 dni. Katarzyna Niewiadoma wygrała Walońską Strzałę. 😃 W końcu, po 5 latach oczekiwania na kolejne zawodowe zwycięstwo, zmogła rywalki pięknym atakiem na kultowej ściance Mur de Huy. A było co podjeżdżać, bo ten piekielny kawałek od lat pokonuje najlepszych zawodników tej dyscypliny: Długość: 1 300 m Nachylenie: AV: 9,3%, MAX: 26% Przewyższenie: 120 m Wysokość: 240 m Cieszyłem się jak dziecko podczas transmisji, po drugim miejscu we Flandrii, wygrana wisiała w powietrzu.
    • Podobno bardzo dobrze. Nie gorzej niż francuskie. Testy mieli przez prawie cały 2022 rok, dodatkowo pomoc zachodu pewnie doszlifowała projekt. Budowa takiej armatohaubicy jest prostsza niż PzH czy Kraba.   
    • Większość natywnie, dynamicznie czy checkerboard lub FSR 720-1440p renderuje. Okazjonalnie do ~1800p, 4k z świeczką szukać
    • Cześć, zastanawiam się nad słuchawkami. Padły mi słuchawki nauszne AKG K 271 MK II, jedna przestała grać, koszt naprawy praktycznie zbliżony do nowych.  Do czego jeszcze mają służyć? Do wielogodzinnych montaży wideo oraz do słuchania muzyki. Jako, że zraziłem się do AKG (choć dźwiękowo nie można było im nic zarzucić, szukam czegoś innego. Wpadła mi w oko najpierw Audio-Technica ATH-M50x, później widzę niewiele droższy model Audio Technica ATX-M50xBT2, generalnie byłem zawsze na kablu, ale jeśli ten drugi model z BT jest równie dobry co ten wspomniany na początku, to czemu nie. Dźwiękówkę mam ASUS Xonar Essence STX. Proszę Was o poradę. Nie jestem też jakimś audiofilem, szukam czegoś co mi zastąpi AKG i będzie dobre zarówno dźwiękowo jak i komfortowo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...