Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sowekel

Dezodoranty bezzapachowe

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dezodoranty bezzapachowe są lepsze od tych zapachowych np. old spice, palyboy? PRzez te upały strasznie się pocę:(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antyperspirant powstrzyma pot lub zmniejszy potliwość, a dezodorant jedynie maskuje go zapachem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam i żaden antyperspirant nie pomoże. Lepiej idź się zbadaj, może to cukrzyca czy coś z sercem. Jak jesteś zdrowy to udaj się do dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój ze związkami aluminium w popularnych antyperspirantach.

 

Poszukaj gdzieś po sklepach soli mineralnych w sztyfcie. Prosta aplikacja, bezzapachowe, zatrzymuje rosę pod pachami na bardzo długo! Polecam.

Możliwa nazwa to "salt of the Earth", lub "sole ziemi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś się poci nie tylko pod pachami?

 

Poza ograniczaniem pocenia i maskowaniem zapachu dezodoranty powstrzymują jeszcze reakcje powodujące, że pot nabiera nieprzyjemnego zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś się poci nie tylko pod pachami?

 

Poza ograniczaniem pocenia i maskowaniem zapachu dezodoranty powstrzymują jeszcze reakcje powodujące, że pot nabiera nieprzyjemnego zapachu.

Pod workiem każdy facet się poci a nie słyszałem o przypadku, żeby ktoś sobie po nim antyperspirantem w spraju strzelał. Masowanie sztyftem... no, to mogłoby nabrać innego znaczenia. ;)

 

Pot nabiera nieprzyjemnego zapachu nie przez to, ze jest potem, ale przez bakterie znajdujące się na skórze. Także jak pot nie wyjdzie na skore, to bakterie nie maja środowiska.

Jeśli pot sam z siebie jest ostry i pachnie kwaśno to znak, ze organizm jest zakwaszony i warto zmienić dietę na bogata w warzywa, a zredukować ilość połykanych prosiaków.

 

To nie jest wiedza tajemna. Dostępna dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod workiem każdy facet się poci a nie słyszałem o przypadku, żeby ktoś sobie po nim antyperspirantem w spraju strzelał. Masowanie sztyftem... no, to mogłoby nabrać innego znaczenia. ;)

Gruczoły potowe pokrywają większość ciała, ludzie pocą się na twarzy, rękach, stopach, plecach...

To tez nie jest wiedza tajemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perspiblock - polecam. Nie te pseudo tabletki, ale antyperspirant (bloker). Używam raz na półtorej tygodnia i od zeszłych wakacji nie pamiętam czym jest pot pod pachami. Wydałem 30-40 zł i dotychczas nawet połowy nie zużyłem ;) Tylko dezodorant trzeba używać - po całym dniu jednak bakterie jakoś się delikatnie gromadzą. Naprawdę polecam, sam kiedyś byłem tak zdesperowany (teraz mam takie parcie na pozbycie się trądziku - ktoś, coś?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę polecam, sam kiedyś byłem tak zdesperowany (teraz mam takie parcie na pozbycie się trądziku - ktoś, coś?)

Dermatolog i terapia lekiem Izotek albo Aknenormin. Męczyłem się z różnymi sposobami bo były tańsze w końcu po kilku latach zdecydowałem się na to rozwiązanie, troche droższe i w końcu pozbyłem się problemu raz na zawsze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to, że jeszcze rok, dwa lata temu tak się nie pociłem, byłem pawie suchy w upalne dni. Chyba muszę się przejść do lekarza, ale zainteresować się zmianą diety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...