Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raVo

niechciana gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i jeszcze nie oblatany. Dwa tygodnie temu oddałem do naprawy sony t3 na gwarancji (wyświetlacz i oczywiście "patelnia". Dziś przyszła odpowiedź iż telefon nie będzie naprawiony a w jego miejsce dadzą mi m4 aqua. I tu zaczyna się problem gdyż nie che go nawet w gwarancji. Czy mogę przeciwstawić się i odwołać od decyzji czy mogę zarządać o wymianę na jeszcze inny??? (tel brany w t-mobile) prosze o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szubko obczaiłem różnice między tymi telefonami i wydaje mi się, że parametrami m4 aqua jest lepsza od t3. Ma 2x więcej ramu, odrobinę szybszy procesor, nowszego androida (5 vs 4.4), lepszy aparat z przodu i z tyłu. Dlaczego nie chcesz wymiany na lepszy telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytać o inny zawsze można bo m4 to niezła padaczka jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szubko obczaiłem różnice między tymi telefonami i wydaje mi się, że parametrami m4 aqua jest lepsza od t3. Ma 2x więcej ramu, odrobinę szybszy procesor, nowszego androida (5 vs 4.4), lepszy aparat z przodu i z tyłu. Dlaczego nie chcesz wymiany na lepszy telefon?

 

Znam ludzi którzy nacieli się na m4, i stanowczo mi odradzają, poza tym osobiście nie przekonuje mnie ten telefon do siebie, choćby dlatego żę jest po prostu za mały ( dlatego zdecydowałem sie na t3).

 

Pytać o inny zawsze można bo m4 to niezła padaczka jest...

 

A byłaby możliwość żę to ja bym zdecydował jaki biorę (nie myślę już o m5 (a chcialbym)), czy to należy do t-mobile czy do sony? Na jakich zasadach się to odbywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz parametru który wskazujesz jako kluczowy a który w T3 jest lepszy niż w M4. Nie znam specyfikacji tych cudeniek ale na pierwszy rzut oka może być wielkość wyświetlacza. Piszesz, że masz średni wzrok i zdecydowałeś się na większy telefon niż inne z tego właśnie powodu i prosisz o wymianę na telefon nie mniejszy niż uszkodzony. A oni niech się martwią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli M4 jest pod jakimkolwiek względem gorszy, może to przejść że się nie zgadzasz. Wymiary/wielkość wyświetlacza to wg mnie dobry powód - można argumentować zarówno w jedną, jak i w drugą stronę (albo że za mały, nie widzisz, nie nadaje się do navi, cokolwiek, albo wręcz przeciwnie - że nie będziesz mógł bo np w kieszeni nosić). Poszedłbym w tę stronę, jeśli jest między nimi różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...