Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JeBucik

[Zestaw] ( Żółtodziób )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce zrobić swój własny zestaw PC do grania . Mam zamiar wydać do 2500 zł +/- na całego PC . I tu jest pytanie do was . Czy poniższy zestaw będzie działać i czy byście coś w nim zmienili/dodali/wycieli z podanych podzespołów . Jestem żółtodziobem w tych tematach więc proszę o wyrozumiałość i cierpliwość . Z góry dziękuje :)

 

 

Płyta główna MSI B150 GAMING M3. ( 450 zł )

 

Procesor Intel Core i3 6100 ( 520 zł )

 

Pamięć RAM Pamięć Kingston HyperX FURY 16GB ( 340 zł )

 

Karta graficzna Gigabyte Geforce GTX 750Ti ( 535 zł )

 

Dysk SSD ADATA Premier Pro SP550 240GB SATA3 ( 265 zł )

 

Zasilacz Vero L1 500W ( 175 zł )

 

Obudowa Corsair Carbide Series 100R ( 200 zł )

 

+ Karta dźwiękowa ( nie wiem jaka i tu bym też prosił o pomoc )

 

Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, serio 960 2GB? To już lepiej wziąć 950 podkręcić i wyjdzie na to samo, a 100zł w kieszeni.

Autorze, grafikę weź Mój link. Trochę taniej jest Zotac ale z nią nie miałem do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, serio 960 2GB? To już lepiej wziąć 950 podkręcić i wyjdzie na to samo, a 100zł w kieszeni.

Autorze, grafikę weź Mój link. Trochę taniej jest Zotac ale z nią nie miałem do czynienia.

W sumie masz racje lepiej by było 4GB lecz budżet na to nie pozwalał i nie miałem jak upchnąć bo 2500zł to 2500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamiast Gigabyte Geforce GTX 750 Ti wziąść GTX 960? I to wszystko powino działać i będzie chodziły gry typu GTA V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamiast Gigabyte Geforce GTX 750 Ti wziąść GTX 960? I to wszystko powino działać i będzie chodziły gry typu GTA V?

Na gtx 750ti GTA V też odpalisz bez problemu tylko w kwocie 2500 zł można złożyć kompa z lepszą grafiką niż 750 ti a w grach jednak karta graficzna odgrywa największą role.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej już wszystko rozumiem i chyba zrobię z GTX 750 bo nie mam tak dużej kwoty do wydania. Dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...