Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kryndor

Polityka blizzardu i ogólnie owerwatch i gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak coś to nie wiem czy nie ma tematu o owerwatch w którym można pisać swoje uwagi, więc zakładam własny więc jakbym się pomylił to proszę o przeniesienie, bo szukałem takowego ale nei nzalazłem.

I mam d o was kilka pytań ludzie:

1. Dlaczego jest taki hajp na owerwatcha? Może mi ktoś wytłumaczyć? Ja nie za bardzo przyglądałem się tej gierce ale naprwadę to co blizzard ostatnio robi to porażka. Ja mam wrażenie że oni jedyne co potrafią robić to podróbki hitowych gier przerabiająć je na gry dla ,,gracz- golemów'' ( nie chcę nikogo obrazić) ale oni tak upraszczają że nie wymaga to wszystko nic. Tylko biegasz i strzelasz, nie myślisz nad niczym, trochę takie robienie wody z m óżgu.

Np. taki hots to według mnie podróbka lola bo ogólnie jest duże podobieństwo do lola, jednakże wycieli te wszystkie elementy które wzbogacają gre i czynią ją ciekawszą czyli buildy i runy i masterki. Po prostu porażka.

A owerwacz to trochę podróbka gier na pograniczu quake live/ star wars battlefield.

Czemu tak sądzę? Bo z tego co czytałem to w owerwaczu jedyne co się robi to biega i strzela (czyli trochę cos dla golemów) i to by się zgadzało do star warsów . Natomiast star warsy mają ciekawe uniwersum i są dla niedzielnych graczy więc mogę wybaczyć, natomiast co do quake liva to jest taka trochę niestanrdawoa rozgrywka i możecie się ze mną nie zgodzić ale summa summarum owerwacz według mnie to zlepek quake live i battlefielda z wyciętymi ( w stylu blizzarda ) wszystkimi elementami które wymagają wysiłku.

I żeby nikt mi nei zarzucił że w każdym FPS się tylko biega i strzela- no np w quake livie można było fajne kryjówki znajdywać, nie biegałeś tam jak golem po mapce ale myślałeś, rpzewidiwałeś ruch swojego przeciwnika. Tak jest też chyba w CS i dlatego ta gra ma tak dużą popularność.

Niby jest taki hajp na owerawcza ale taki sam był na hotsa i ewolwe także...

Piszcie co sązicie na temat moich przemyśleń.

aha i nie chce tu wyjsć na jakiegoś mega hejtera, bo lubie dużo gier po prostu te dwa najnowsze ,,hity'' to po prostu dla mnie porażka i zastanawiam się jak można grać w takie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak coś to nie wiem czy nie ma tematu o owerwatch w którym można pisać swoje uwagi, więc zakładam własny więc jakbym się pomylił to proszę o przeniesienie, bo szukałem takowego ale nei nzalazłem.

I mam d o was kilka pytań ludzie:

(...)

aha i nie chce tu wyjsć na jakiegoś mega hejtera, bo lubie dużo gier po prostu te dwa najnowsze ,,hity'' to po prostu dla mnie porażka i zastanawiam się jak można grać w takie gry.

 

Chłopie nie grałeś to się nie wypowiadaj. Sobie coś wyobraziłeś i teraz się tylko ośmieszasz. Sorry ale taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisze że nei grałem i to są moje spostrzeżenia, więc nie hejtuj za to. Ale nie muszę grać a mogę sie wypowiedzieć jak widzę taki same uproszczenia jak w hotsie itp... tak samo nie kupuje się zadnej gry w ciemno, tylko patrzy na gameplaye czy ma cos ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisze że nei grałem i to są moje spostrzeżenia, więc nie hejtuj za to. Ale nie muszę grać a mogę sie wypowiedzieć jak widzę taki same uproszczenia jak w hotsie itp... tak samo nie kupuje się zadnej gry w ciemno, tylko patrzy na gameplaye czy ma cos ciekawego.

Robisz najgorszy z możliwych błędów oceniasz książkę po okładce albo inaczej wypowiadasz się w sprawie czegoś z czym nigdy nie miałeś styczności wiec twoja wypowiedz warta jest tyle :thumbdown:

Nawet dam przykład na sobie z początku myślałem ze Dying Light to odgrzany Dead Island niewarty uwagi lecz po zakupieniu i zagraniu przekonałem się ze ta gra jest świetna i przeszedłem całą gre 2 razy ! Od tego czasu nic nie oceniam przed zagraniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tu masz temat o Overwatch: http://forum.pclab.pl/topic/1002516-Overwatch/page__st__760 był zresztą na pierwszej stronie kiedy pisałeś swój post.

 

Albo jesteś pijany, albo... nieważne. ;p Ciężko się to czyta.

 

Sam nie wiem czy hype, czy blizzard, czy tylko dlatego, że taki mamy klimat :E, ale Overwatch dla mnie to najlepszy multi FPS obok Quake Live i bc2. Ma też swoje wady jak hitboxy i kod sieciowy, ale jaka gra nie ma wad? ;p. Gusta i guściki, ja nie rozumiem fenomenu wielu gier, ale nie wchodzę w ich tematy i nie proszę ludzi by wytłumaczyli mi, czemu ta gra jest "niby" taka świetna ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałęm na youtube wiec jednak mam styczność i nie pisze jaka ta gra jest, ale jaka się WYDAJE więc moge tak pisać swoje spostrzeżenia po to by ktoś grająće w te grę rozjaśnił moje wątpliwości i nakłonił mnie do kkupna.

no ok jednak nie zauważyłem tego tematu owerwacz, ale jak coś to tutaj jest rozmowa ogólnei o blizzard wiec nie trzeba przenosić.

jak coś celem mojego tmeatu nie jest hejtowanie tylko spisanie moich hejtowskich spostrzeżen i żeby ktoś je skorygował, ktoś doświadczony. Bo ja np uwielbiam quake live to według mnie najlepsza strzelanka na świecie i raczej nigdy nie będzie lepszej i rozgrywka troszeczke podobna do quaka, ale ta bezmyślność mnie trochę odrzuciła i nie weim czy tak jest do końca. A jednak 200stówki piechotą nie chodzą.

Aha i ja pisze ten temat, bo jak mówiłem widzę pewne podobieńśtwo do quaka którego uwielbiam, stąd mam nadzieje że ktoś powie mi coś w stylu:

O chłopie, co ty wygadujesz. Ta gra stawia bardzo na taktyczne myślenie bo xxxxx i nie jest wcale tak jak mówisz bo xxxxxx. Kupuj, bo ta gra rozwija się szybciej niż pędzi pendolino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałęm na youtube wiec jednak mam styczność i nie pisze jaka ta gra jest, ale jaka się WYDAJE więc moge tak pisać swoje spostrzeżenia po to by ktoś grająće w te grę rozjaśnił moje wątpliwości i nakłonił mnie do kkupna.

no ok jednak nie zauważyłem tego tematu owerwacz, ale jak coś to tutaj jest rozmowa ogólnei o blizzard wiec nie trzeba przenosić.

jak coś celem mojego tmeatu nie jest hejtowanie tylko spisanie moich hejtowskich spostrzeżen i żeby ktoś je skorygował, ktoś doświadczony. Bo ja np uwielbiam quake live to według mnie najlepsza strzelanka na świecie i raczej nigdy nie będzie lepszej i rozgrywka troszeczke podobna do quaka, ale ta bezmyślność mnie trochę odrzuciła i nie weim czy tak jest do końca. A jednak 200stówki piechotą nie chodzą.

Masz racje 200zł nie chodzi piechotą dlatego do każdej gry powinni zrobić tzw okres testowy na 2godziny po limicie czasu kupujesz i grasz dalej albo spadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tutaj masz racje, gdyby takei coś wprowadzono to z chęcią wolałbym sam przetestować grę, aniżeli pytać się na forum I dawać swoje spostrzeżenia, które mogą wzbudzić wiele kontrowersji. Dlatego jeśli ktoś poczułby się urażony to weźcie to co pize z dystansem bo ja NIE GRAŁEM w owerwacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to na pewno gra w której tylko biegasz i strzelasz, w tej grze nawet nie ma deathmatch-u. Overwatch polega głównie na dobrej koordynacji drużyny poprzez odpowiedni dobór bohaterów i podejmowaniu rozmaitych akcji w odpowiednim momencie (np. użycie umiejętności specjalnej, wejście na punkt itp). Dlatego odradzałbym kupno tej gry ludziom którzy chcieliby grać w tą grę samemu, ponieważ odpowiednia komunikacja z losowymi ludźmi jest niemożliwa. Natomiast jeśli masz kilku znajomych z którymi chciałbyś przetestować, dziwne, mniej, lub bardziej skuteczne kompozycje drużyny i taktyki to myślę że warto tę grę kupić. Dla samotników polecam poczekać na Battlefielda 1, lub na Quake Champions (może i LawBreakers, nie wiem za dużo o tej grze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było klonów innych gier, to powstałoby ich może 50 i tyle. Klony były są i bedą. Ważne, żeby były na tyle dobre, aby ludzie w nie grali.

HotS to klon LoLa? A LoL to klon moda, który wyszedł do Warcrafta 3 więc tak naprawdę gdyby nie Blizzard, to i LoLa by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam książka kryndor? Ile już rozdziałów? Dalej zero czy może napisałeś zero? Twój brak pojęcia o czymkolwiek jest absolutnie fascynujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam książka kryndor? Ile już rozdziałów? Dalej zero czy może napisałeś zero? Twój brak pojęcia o czymkolwiek jest absolutnie fascynujący.

Hahah wez mu nawet nie odpisuj, to jest ewidentny troll. Ostatnio w dziale ksiazki klocil sie ze mna na temat wiedzmina i innych ksiazek, twierdzil jakoby wiedzmin byl beznadziejny a Sapkowski robil beznadziejna narracje, wedlug niego ksiazka jest zle napsiana bo narrator "wie" jak sie nazywaja postacie, absurd? Oczywiscie :E Po calej akcji dostal bana i jak widac wrocil zeby popelniac kolejne posty, ktore sa napsiane ebz sensu i bez skladni.

 

Troll jak cholera, cos czuje, ze szykuje sie drugi urlop :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...