Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Killaz006

[1600 zł] Laptop do podstawowych zadań

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam laptopa do 1600 zł. Po wstępnej lekturze forum wiem, że będę potrzebował matowej matrycy i jak się okazuje, dysku SSD, o którym istnieniu nie miałem dotychczas pojęcia, ale jak rozumiem, jest to jakiś niesamowity przeskok technologiczny. Dużo miejsca nie potrzebuje, sporo trzymam w chmurze i dyskach przenośnych, ale oczywiście im więcej tym lepiej. W gry nie gram, może nieraz HoMM 3 jak mi się na wykładzie znudzi :) Tak naprawdę to internet i filmy, nic poza tym i to rzadko, bo na szybko korzystam ze smartfonu, jedynie jak sprawia mi to dyskomfort to odpalam PC. Prosiłbym o jakieś modele, bo zupełnie nie jestem w temacie. Dzięki wielkie z góry, trochę mi się spieszy bo chce jeszcze dzisiaj jechać kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, potrzebuję. Pewnie odnalazlbym się w Linuksie, ale nie tylko ja będę z tego laptopa korzystał. Cena może być nieznacznie wyższa jeśli będzie warto, to zakup na lata, bo i nie widzę potrzeby zmieniać, jeśli się nie rozleci.

 

PS lepiej nowy czy uzywke? Myślałem o nowym, ale z drugiej strony uzywka o ile bezproblemowa byłaby oszczędnościa.

 

Co sądzicie o tym? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6090602694

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DELL E6520 i5-2430M/8/120GB SSD DVD-RW 15,6 z Windows 7 fajny sprzęt w fajnej cenie około`1440 zł

 

Trochę o nim poczytałem i wydaje się dobrym wyborem. Jak widzę, jesteś przedstawicielem tej firmy, czy inni, niezależni użytkownicy forum mogą się wypowiedzieć odnośnie tego laptopa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...