Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DyndaS

Komputer oparty na G3220 / G3258

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zakupię komputer z procesorem intel G3220 / G3258 lub ewentualnie części jak: płyta H81 z USB 3.0 dla obudowy, ram, zasilacz etc.

 

Nie potrzebuję żadnej karty graficznej.

 

 

 

Edit.

Proszę pisać PW zamiast postów w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G3220, 4gb, medion h81, 500gb, fortron 350w, obudowa, dvd - 450zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy G3460 + 1x8GB Crucial 1600

310+wys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Właśnie sprawdziłem i widzę, że mam fabrycznie ustawione sharpness 5 w skali na 10. Jak zjadę do zera, czcionki miękną, ale na tym fabrycznym ustawieniu wyglądają bdb. A efektów halo i obwódek nie widzę, więc na razie tak zostawiam. @PiPoLiNiO@sniperwolfJak FO32 ma ustawioną ostrość domyślnie?
    • Od jakiegoś czasu mam problemy z tym że przy włączeniu komputera nie wszystkie urządzenia USB są wykrywane. Głównie to dotyczyło dongla do klawiatury USB albo odbiornika BT. Ale ostatnio problem zaczął dotyczyć myszki.   I dzisiaj też tak się stało - po włączeniu myszka nie działa, nic się na niej nie świeci. Nie chciało mi schylać więc wyłączyłem komputer przyciskiem, tak normalnie jednym krótkim naciśnięciem a nie awaryjnym przytrzymaniem przez 4s. No i jak wyłączyłem komputer to już nie udało się go włączyć. 0 reakcji na przycisk, nic nie reaguje. Szybkie odłączenie kabli, komputer na biurko. Wyjąłem kartę graficzną i spróbowałem odpalić - startuje. Wkładam z powrotem kartę graficzną i ponownie startuje bez problemów.   Jako że już miałem komputer na biurku to skorzystałem z okazji i dołożyłem kartę wifi na pcie. Wszystko poskładałem, komputer pod biurko, włączam i odpala jak gdyby nigdy nic.   Załadował się Windows i chciałem odpalić menedżer urządzeń by sprawdzić czy karta się poprawnie zainstalowała. Zanim się przeklikalem to komputer się cały wyłączył bez ostrzeżenia. To było w samym Windowsie bez praktycznie żadnego ostrzeżenia. Po uruchomieniu ponownie wszystko wskazuje na to że działa jak należy.   Dodam że jak na razie nie było żadnych podobnych problemów także pod obciążeniem. Az do dzisiaj nie było też nigdy problemów z uruchomieniem czy nagłymi wyłączeniami.   Teraz sprawdziłem i mobo było kupowane w 2019r czyli swoje lata już ma. Nie zauważają żadnych uszkodzeń na płycie jak teraz rozkręcalem skrzynkę.   Czy jest jakiś sposób na diagnozę umiejącej płyty głównej oprócz metody eliminacji przez podłączenie innych sprawnych komponentów i patrzenie czy coś się zmieniło?
    • Coś tu mocno jest nie tak, na pierwszy rzut to na ich miejscu wyłączyłbym E-Cores. W momencie w którym gra leci na jednym wątku to nawet czary nie pomogą.
    • @kalderon Jeśli mowa o lotach wojskowych to nie wystarczy. Ostrzały będą znacznie częstsze, nawet codzienne. Nadal pojedyncza rakieta czy nawet kilka, nie narobi szkód na tyle, by wyłączyć lotnisko wojskowe. Pojedyncze pasy na dzień czy kilka, może, ale nic więcej.
    • Już oficjalnie    Lepsza jakość Pokazali też trochę więcej 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...