Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Poker888

Telefon z dobrym aparatem do ~700 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Jestem skromnym użytkownikiem obecne LG L7 który z uwagi na swoje lata i niską jakość - nie spełnia już moich wymagań.

 

Postanowiłem nieco zmienić swoje upodobania i zainwestować w coś nieco lepszego. Jeśli chodzi o moje wymagania ;

- powinien odpowiednio łapać sieć wifi (obecny telefon strasznie sie przy tym poci)

- PŁYNNY. Stawiam tutaj na wygode poruszania sie po aplikacjach. Nie zamierzam instalować żadnych gier, jedynie podstawowe i przydatne aplikacje.

- Aparat - tutaj chciałbym uzyskać jak najwięcej.

 

Mam strasznie wybrakowaną wiedzę jesli chodzi o trendy.

 

Obecnie rozglądam sie za iPhonem z uwagi na swietny aparat i płynność jego pracy. Co myślicie o np. takiej aukcji ?

 

http://allegro.pl/iphone-5-16-gb-gw-pl-bez-simlocka-promocja-i6178867636.html

 

Czy to fake? Jakieś haczyki? Cena odpowiednia? Jakies alternatywy sprzyjające moim wymaganiom? Prosiłbym o doradztwo, dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszty dostawy

Paczka pocztowa priorytetowa 39,99 zł

lokalizacja: Sprzedaż Wysyłkowa

zza gramnicy

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cubot X17 spełnia wszystkie Twoje wymagania z nawiązką i kosztuje 700zł :) Gwarancja i serwis PL, dostępny w Sferis.

Można od wczoraj kupić bez problemu Xiaomi (dowolny przeznaczony do sprzedaży UE) z polskim językiem, gwarancją 24 miesiące i serwisem w autoryzowanym serwisie Xiaomi. Serwis na normalnych zasadach - 14 dni na naprawę, realizowane w czechach (identycznie jak acer). Dostawa w ciągu 2-3 dni.

odnośnie xiaomi proszę PW, nie mogę na forum wrzucać ogłoszeń. Dam namiary na dystrybucję PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dobry aparat to na pewno nie bierz żadnych Cubotów, bo się bardzo zawiedziesz. Do 700zł dobrym wyborem będzie właśnie polecany wyżej Xiaomi zarówno w wersji Note lub też Pro. Ewentualnie możesz poszukać P8 lite, zdjęcia robi przyzwoite, dodatkowo ma bardzo przyjemny interfejs aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note to nie wersja

Note to po prostu linia modeli

jest natomiast wersja prime, ktora cechuje sie ramem o pojemnosci 3gb oraz zwiekszona pamiecia do 32 gb - reszta bebechow bez zmian

aczkolwiek, xiaomi redmi note 3 - ma juz inny procesor, sporo gorszy, mniej wydajny - stad polecam Ci wersje PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdemówiąc nieźle mnie zaskoczyliście swoją aktywnością. :)

 

Ale również zaskoczył mnie fakt telefonów 5" czy nawet 5"5. Nie ma czegoś mniejszego, ale podobnie wydajnego?

 

Jaki jest żywot takich telefonów? Stereotypowo nabieram dystansu do chińskich wyrobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto to wie jaki jest zywot tych telefonow, taki sam pewnei jak i innych (sony lg samsung) a kto wie, moze i dluzszy.

ten telefon wyszedl dopiero w marcu, wiec ciezko ocenic - moj jeszcze dziala :)

95% rynku jest produkowana w chinach, tak btw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

 

A coś nieco mniejszego? tak max 5" lub mniej? Nie musi to być telefon nato bo obecnie prezentowane wyglądają mi na takie co niewiadomo jakie gry mają uciągnąc, a ja prawdemowiac stawiam jedynie na funkcjonalność telefonu + dobry aparat.

 

albo coś takiego? http://allegro.pl/lenovo-k3-note-2-16gb-folia-etui-z-polski-w-24h-i6204969280.html zszedłbym nieco z ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dobry aparat to na pewno nie bierz żadnych Cubotów, bo się bardzo zawiedziesz. Do 700zł dobrym wyborem będzie właśnie polecany wyżej Xiaomi zarówno w wersji Note lub też Pro. Ewentualnie możesz poszukać P8 lite, zdjęcia robi przyzwoite, dodatkowo ma bardzo przyjemny interfejs aparatu.

 

a twierdzisz tak bo? P8lite dostaje praktycznie na każdym polu po zadzie od X17 również w kwestii zdjęć. Mam bezpośrednie porównanie i to nie tylko moja opinia a praktycznie każdego, kto miał moją x17 w rękach i się pobawił.

A i po tym co napisałeś widać, ze zielonego pojęcia nie masz o czym mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone'a 5 stanowczo odradzam, szczególnie refuba. Nie znajdziesz już tego modelu, nowego, z gwarancją producenta. iPhone'a odradzam bo sam właśnie szukam nowego telefonu bo mój przestał niespodziewanie działać. Jak się okazuje padł układ zasilania, a naprawa kosztuje jakieś 350zł. W serwisie mi powiedzieli, że to ich częsta przypadłość.

Z uwagi, że preferuję małe telefony to zastanawiam się nad Xiaomi Redmi 3 (chyba nie ma co dopłacać do wersji Pro) ponieważ nie jest tak wielki jak Note (5" to już niestety norma- fajny jest Sony Z3 compact ale jego cena jest za wysoka), no i jego bateria (4100mAh) pozwala przypuszczać, że wytrzyma cały dzień używania (z iPhonem różnie to bywało). Zastanawiam się tylko w jakim sklepie. Ludzie polecają technos ale mają tam dość wysokie ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi, że preferuję małe telefony to zastanawiam się nad Xiaomi Redmi 3 (chyba nie ma co dopłacać do wersji Pro) ponieważ nie jest tak wielki jak Note (5" to już niestety norma- fajny jest Sony Z3 compact ale jego cena jest za wysoka), no i jego bateria (4100mAh) pozwala przypuszczać, że wytrzyma cały dzień używania (z iPhonem różnie to bywało).

jak najbardziej oplaca sie doplacic do pro i sam sie dlugo nad tym zastanawialem, ale czytalem internety o tym fonie kilka dni i sie przekonalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim sklepie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link

tyle, ze kupilem go jakos w marcu/kwietniu i wtedy to byla jedna z tanszych ofert i mieli jakas aukcje (chyba przypadkowo wystawiona) za 880 // na ali po jakies 750~zl + clo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi chodzi o wersje bez NOTE, czyli tą 5", a nie 5.5, która jest ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to sorry, ale akurat xiaomi redmi 3 lub 3 pro sa troche gorsze od notów (parametrami) - rozumiem, jesli rozmiar nie pasuje.

i tak sa bardziej oplacalne od "polskich" odpowiednikow za ta cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Mi4c, dobra wydajność i aparat. Minusem brak możliwości rozszerzenia pamięci o kartę microsd. Jeśli nie zamierzasz instalowac gier to wersja 16gb ci styknie.

Jak sprowadzisz z Chin do wyjdzie ci ~500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w takim swietle tak. zreszta redmi tez takie zdjecia robi.

 

 

telefony w takich cenach to tylko do fotek przy dobrym swietle i nie jakis artystycznych.

 

zrobilem kiedys fotke lustrzanka w 16 megapixelach i telefonem ....... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o iphone to raczej brałbym 5s. Niestety trudno Ci będzie znaleźć w takiej cenie. Zobacz sobie myphone infinity IIs, też ma 8 Mpix, taką samą rozdzielczość zdjęć i matryce od sony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie zobacz sobie Huawei P8 Lite, Samsunga j5, myPhone infinity 2s i Asusa Zenfone Go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szpady Huawei P8 Lite, myPhone infinity 2s i Asusa Zenfone Go:thumbdown:, Samsunga j5,

LG K10

Moto G3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...