Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

paweb4

Acer V3-574G-50SM Dziwne zachowanie kart graficznych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Wczoraj podczas gry w The Sims 4 wystąpiły dziwne zachowania(artefakty).

Dziś zaś próbowałem coś z tym zrobić i instalowałem starsze/najnowsze i ze strony producenta laptopa sterowniki do karty graficznej Intela i Nvidi. Temperatury po długich sprawdzaniach wydają się być w porządku 40-60 stopni. Po długiej walce postanowiłem poddać się i poradzić się kogoś bardziej doświadczonego, który powie o co chodzi i co dalej mam robić. Doszedłem do paru spraw:

1.Podczas, gdy włączone są sterowniki Intela i Nvidi. W panelu sterowania Nvidi, w Sims 4 i każdej grze występują artefakty i dziwne zachowania:

Panel sterowania Nvidia:

Sims 4:

 

2.Gdy wyłączy się sterownik Intela w menadżerze urządzeń wszystko gra prócz tego, że są lagi i opóźnienia w grze.

 

3.Jak są włączone sterowniki Intela i Nvidi, a grę odpali się na zintegrowanym Intelu to wszystko gra, ale wiadomo, że te karty graficzne nie są do gier, a Nvidia od czegoś jest, a nie tylko o niej myśleć.

 

Miał ktoś taki problem lub potrafi pomóc? Poniżej daje specyfikacje laptopa (Kupowany 4-5 miesięcy temu)

 

Procesor: Intel Core i5-5200U

2 karty graficzne (Zintegrowana i Dedykowana)

Intel HD 5500

Nvidia Geforce 940M 2gb

8 gb ram ddr3

Jakby coś to tu więcej:http://www.x-kom.pl/p/251715-notebook-laptop-156-acer-v3-574g-i7-5500u-8gb-1000-win8-gt940m.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...