Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SSR

LG Leon LTE Z Adnroid 6.0 do 5.0 Lollipop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tydzień temu (niedziela) miałem UPGRADE do 6.0 , wszystko było ok, super ale fajnie ale na następny dzień biorę go do ręki a wyświetlacz gorący, jak by się żarówka 60W świeciła. Włączyłem grę to po 5 min. wyłączyłem bo nie mogłem dotykać ekranu, taki ciepły był. Również problem był w przechowywaniu go w kieszeni. Jeszcze zauważyłem że nie działa Hotspot. Podeszłem do serwisu telefonów i mi powiedziano że do takiego telefonu to Android 6.0 jest za "duży, mocy" i procek się przegrzewa. No to w Środę myślę że zainstaluję Lollipop, sterowniki pobrałem i Androida. Strona z której korzystałem http://forum.android.com.pl/topic/215251-wgrywanie-androida-50-lollipop-i-downgrade-do-44-kitkata/ System ze strony http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=171 i nr. 107.

UPGRADE miną i telefon się wyłączył i nie mogę włączyć, nic ani download mode nic. Bateria wyjmowana ponad 5 razy.

 

 

I tu moje pytanie czy mogę oddać tel na gwarancji (kupiony w styczniu 2016) i ją uznają, tzn. naprawią tel. Boję się tego że powiedzą że była ingerencja w system i papa. :( Co mogło pójść nie tak? Płyta główna padła? Jaki może być tego koszt bez gwarancji? (Tel kupiony z serwisu aukcyjnego, nie z salonu)

 

 

Pozdrawiam i czekam na jakieś wskazówki.

(sorki za rozpisanie się ale tak mam :> )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli go komputer nie wykrywa nawet, to masz kosztowny przycisk do papieru. Daj na gwarancję, niech wymienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli go komputer nie wykrywa nawet, to masz kosztowny przycisk do papieru. Daj na gwarancję, niech wymienią.

 

Taki przycisk to już dziękuję. Mówić coś że kombinowałem z oprogramowaniem czy tylko się zaktualizował i wyłączył? ;)

 

A to iść do punktu serwisu na ulicy czy napisać do gościa od kogo kupiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobną przygodę miałem z Xperią M2, gdy wydali do niej 5.0 i zaktualizowałem z 4.4.4. Nie spodobał się, próbowałem cofnąć i zostałem z cegłą. Telefon poszedł na gwarę do operatora i wrócił sprawny, ale oczywiście z niechcianym nowym wtedy systemem 5.0, bo serwis wgrywa najnowsze dostępne oprogramowanie. Ale ważne, że sprzęt był sprawny. Po prostu powiedz, że miałeś aktualizację systemu, po której tel nie wstaje i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

Telefon dzisiaj odebrałem od kuriera. Naprawa minęła pomyślnie, żadnych problemów, wyrobili się w tydzień z naprawą. Wymienili płytę główną i sprawdzili wszystko czy jest ok.

 

Temat można zamknąć. :thewave:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mi by sie nie chcialo tyle bawic, wiedzac ze docelowo i tak ma byc x3d, a zwykly to tylko półśrodek. Poczekam spokojnie na x3d
    • faktycznie, dopiero zwróciłem uwagę na płytę główną z podpisu  ona nie ma wbudowanego moduły TPM, tylko gniazdo  
    • Wow dzięki za wyczerpującą odpowiedz.  Czyli nie zostaje mi nic innego jak ciągnąc przewód do każdej kamery osobno. Jaką markę sprzętu do monitoringu byś polecił? Posiadam budżet do 10tyś, a potrzebuje 7 kamer IP tubowych i jedną obrotową z zoomem, do tego rejestrator i switch.
    • Ja bede robil dwa razy Wpierw zwykły Zen5, a pozniej 3D Ja zawsze daje dobra cene zeby sie pozbyc od reki bez czekania
    • Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski padł ofiarą oszustwa. Samochód, który kupił za 100 tys. zł, okazał się być podróbką, gdyż ma swojego legalnego „bliźniaka” we Francji. Polityk auto stracił.  Minister zapowiada, że postara się o pilne zmiany legislacyjne w prawie, aby coś takiego nie mogło się już przytrafić (…) —————————- To dla dobra wszystkich Polaków poproszę los jeszcze, dla Pana Gawkowskiego w tym 2024 roku: 1. Aby czekał w kolejce do specjalisty 3 lata. 2. Żeby nie było go stać na mieszkanie, a kredyt jak dostanie aby mial 5% kapitału i 95% odsetek. 3. Aby dostał takie wywindowane rachunki za prąd i ogrzewanie, aby nie móc ich spłacić.  4. Żeby po zatankowaniu pełnego baku paliwa na dystrybutorze pojawił mu się numer telefonu do zapłaty.  5. Aby dostał najniższą krajową pensji i z tego odprowadził 40% podatków i żył od 1-go do 1-go.    Myślę że po takim czymś od nowego roku prawo zmieniło by się diametralnie na lepsze dla nas wszystkich      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...