Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Unipropk

NVIDIA 960 4gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy warto kupić gtx 960 4 gb? Obecnie mam 750ti i gta 5 na high chodzi w 60-55 fps i mam Intel Xeon e3-1225 v3. Chciałbym grać na ultra bądź bardzo wysokich. Czy da radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy warto kupić gtx 960 4 gb? Obecnie mam 750ti i gta 5 na high chodzi w 60-55 fps i mam Intel Xeon e3-1225 v3. Chciałbym grać na ultra bądź bardzo wysokich. Czy da radę?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oplaca sie jak znajdziesz uzywke w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem używke za 800 asus strixa

Za 830zł był nowy gigabajt na morele... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to nie jest dobra cena 650pln to max ani centa wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zaproponujecie kartę do 1300-1500 gdzie na moim kompie mógłbym grać na ultra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zaproponujecie kartę do 1300-1500 gdzie na moim kompie mógłbym grać na ultra

NA ultra? :lol2:

GTX970 kup na tą chwile nie ma nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wysokich i bardzo wysokich bez żadnych spadków chodzi mi na 750ti więc na ultra powinno na 970. Znalazłem 970 gaming za 800 złoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wysokich i bardzo wysokich bez żadnych spadków chodzi mi na 750ti więc na ultra powinno na 970. Znalazłem 970 gaming za 800 złoty

 

 

Gdzie masz tą 970 za 800 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wysokich i bardzo wysokich bez żadnych spadków chodzi mi na 750ti więc na ultra powinno na 970. Znalazłem 970 gaming za 800 złoty

jezeli myslisz o tej z olx to radze dac se z nia spokoj byc moze to nie ta ale jest taki rodzynek jak prosisz o nr. tel. i odbior osobisty kontakt sie urywa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Warszawie więc pójdę do niego i sprawdzę to jest to z olx za 899 zł

 

Mieszkam w Warszawie więc pójdę do niego i sprawdzę to jest to z olx za 899 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze ci zycze jak prosilem o nr tel. i odbior osobisty kontaktu brak wiec :-) nawet w ogloszeniu nie ma podanego nr.tel. nie podanie fona to zaden wyznacznik nie uczciwosci sprzedajacego ale badz co badz radze uwazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba masz rację poczekam trochę, a czy ta wersja mini dużo wydajnością się różni? Bo mam mała obudowę i chyba 26 cm mi się nie zmieści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też widziałęm to ogłoszenie, cena ciekawa. miał też kartę gtx 960 4gb za 599.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzyna Ma Gigabyte GTX 970 i na ultra 80fps miał więc to jest dobry wybór ale od Msi też są dobre karty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinajac sie pod temat - czy warto nowke MSI GeForce GTX960 4096MB 128bit OC (Armor 2X) brac za 799zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto nowke MSI GeForce GTX960 4096MB 128bit OC (Armor 2X) brac za 799zl?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinajac sie pod temat - czy warto nowke MSI GeForce GTX960 4096MB 128bit OC (Armor 2X) brac za 799zl?

nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również podepnę się do tematu i zapytam się czy warto brać gigabyte r9 380 4gb g1 z 2 letnią gwarancją za 750zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hary76

Kids and kids.Każdy kumaty wie że już albo za parę dni będą spadać na allegro 960 za 500 pare.Osobiście widziałem 3 takie karty.I przestańcie pisać pierdoły.Bo w cenie 500 niema nie było i nie będzie, jeszcze długo nic lepszego niż 960.A pisanie że są za około 1000 zł 970 jest śmieszne.A ni to rewelacja ani to jakąś małą prądożerna karta.Swoje 3,5gb wyszło w quantume brake i wyjdzie w nowych zapowiedziach.Do tego mamy ryzyko zakupu .Na wielu forach pisze i sam to popieram na przeczekanie na jakiś czas 960 za psie pieniądze.A jeszcze długo 970 nie zejdzie niżej niż średnio 1000zł.A co do wydajności 960.Zmniejszamy gamerworksy czy jak w wiedzminie 3 zasięg trawy.I mamy 45 klatek na ultra.Za 500 plus.Więcej bym nie dał.Ale za 500 do 600 świetna mało prądo-żerna karta.

 

 

A ogólnie zasada jet taka wychodzą nowe karty, nie tykaj staroci! przez pewien okres !.Wychodzi gtx1060-rx 470-rx 460.To nie rzecz jak chleb,którego potrzebujemy do przeżycia.Siedzimy grzecznie czekamy i monitorujemy portale allegro i olx.Trafia się nam coś koło domu, hitowego, kupujemy :D .Proste jak budowa cepa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kids and kids.Każdy kumaty wie że już albo za parę dni będą spadać na allegro 960 za 500 pare.Osobiście widziałem 3 takie karty.I przestańcie pisać pierdoły.Bo w cenie 500 niema nie było i nie będzie, jeszcze długo nic lepszego niż 960.A pisanie że są za około 1000 zł 970 jest śmieszne.A ni to rewelacja ani to jakąś małą prądożerna karta.Swoje 3,5gb wyszło w quantume brake i wyjdzie w nowych zapowiedziach.Do tego mamy ryzyko zakupu .Na wielu forach pisze i sam to popieram na przeczekanie na jakiś czas 960 za psie pieniądze.A jeszcze długo 970 nie zejdzie niżej niż średnio 1000zł.A co do wydajności 960.Zmniejszamy gamerworksy czy jak w wiedzminie 3 zasięg trawy.I mamy 45 klatek na ultra.Za 500 plus.Więcej bym nie dał.Ale za 500 do 600 świetna mało prądo-żerna karta.

 

 

A ogólnie zasada jet taka wychodzą nowe karty, nie tykaj staroci! przez pewien okres !.Wychodzi gtx1060-rx 470-rx 460.To nie rzecz jak chleb,którego potrzebujemy do przeżycia.Siedzimy grzecznie czekamy i monitorujemy portale allegro i olx.Trafia się nam coś koło domu, hitowego, kupujemy :D .Proste jak budowa cepa.

Z jakiej okazji ceny 960-tki będą spadać? Na allegro są 960-tki 2GB za 650-700zł, 970 kosztuje 1000-1050zł. Za 40-50% większą cenę otrzymujesz o ~60% większą wydajność i 2(1.5 :D)GB VRAMu.

Jak dla mnie 970 jest bardziej opłacalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...