Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dkdarna

Czy opłaca sie robić upgrade czy robić nowy zestaw?

Co robić?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robić?

    • Upgrade
      0
    • Nowa buda


Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tej konfiguracji mozna bedzie coś normalnie jeszcze podziałać w kwestii upgrade'a czy lepiej od razu skupić sie na składaniu czegoś od nowa??

 

13_2016-07-0204_58_37-aida64extreme[trialversion].png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reupload na serwer PcLaba

 

Pozwole sobie dodać iz celem jest ruszenie Wieśka 3-jki na zadowalajacych 20+ fps na srednich w rozdzialce przynajmniej 14XX [sVGA]

:)

 

W tej konfiguracji na mozliwej najnizej rozdzialce - wszystkim na minimum + LowPC modem ktory zmienia tekstury na bartdziej badziewiaste niz 1-wszy Gothic wyciagam 12-18 Fps

 

Przeszedlem tak glowna czesc gry ale dodatkow nie zamierzam sobie psuc slaba jakoscia gry i zagrac po upgarde

 

Ps

http://imgur.com/PpIOaSH

Jescze na imgur wrzuce ;)

 

Z gory dziekuje za poswiecony czas i odpowiedzi !! Milego weekndu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj model zasilacza, budżet.

Zasilacz w tym momencie mam jakiegoś nołnejmera - swieży w mniare ale od razu w przypadku upgradeowania - wyrzucam go i kupuje jakas uzywke chiefteca/corsaira ;)

 

Koszta?? Jak najmniejsze aby mi ten wiesiek jakoś hulał na srednich przynajmniej prawie płynnie :)

W tym momencie mam moze z 400 zl ale jezeli kwota upgrade bedzie kuszaca to chyba to zrobie

 

Komputerek tez ma swoje lata

 

I jest to skladak z tyopwego komputerowego z malego miasteczka - zrobiony tak aby ladnie na papierze sie przezentowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze dodatkowy Ram by się przydał bo ma tylko 4GB

 

Dopisze do 'koszyka':

4GB Ram

Zasilacz

 

 

PS GPU może być 750ti albo możesz poszukać używki GTX 660 / Radeon 7870

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze dodatkowy Ram by się przydał bo ma tylko 4GB

 

Dopisze do 'koszyka':

4GB Ram

Zasilacz

 

 

PS GPU może być 750ti albo możesz poszukać używki GTX 660 / Radeon 7870

Mam 8mke - jedna kosc na screenie ucialem xdd #sorry

 

Płytka to ASRock H55M-LE - mam wpietego core i3 w niego to to chyba socket bedzie pasowal do ewentualnej wymiany na lepszy. Ale ten koszt chcialem odlozyc na ostatnie zakupy jak juz - pierwszenstwo GPU i zasiłka nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ludzie grają w Wiedźmina na Phenomach czy nawet Athlonach, to na i3 powinno być w miarę ok. Konieczna jest wymiana zasilacza i karty graficznej. Polecam używkę 750Ti, ew. 660Ti/760. 660 non-Ti wg mnie chodzi za drogo wśród używanych, z kolei 760 to już sama wykorzysta budżet albo i ponad. 750Ti chodzą nieraz z 3-ką z przodu, a 660Ti za 420 etc. - więc mając niecałe 5 stówek, będzie to najlepsze wyjście. Nad wymianą procesora możesz pomyśleć później - wsadzenie w Twoją płytę i5 750 lub 760 da sporego kopa, a jest tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ludzie grają w Wiedźmina na Phenomach czy nawet Athlonach, to na i3 powinno być w miarę ok. Konieczna jest wymiana zasilacza i karty graficznej. Polecam używkę 750Ti, ew. 660Ti/760. 660 non-Ti wg mnie chodzi za drogo wśród używanych, z kolei 760 to już sama wykorzysta budżet albo i ponad. 750Ti chodzą nieraz z 3-ką z przodu, a 660Ti za 420 etc. - więc mając niecałe 5 stówek, będzie to najlepsze wyjście. Nad wymianą procesora możesz pomyśleć później - wsadzenie w Twoją płytę i5 750 lub 760 da sporego kopa, a jest tanie.

 

Dzieki za rzeczowa odp !! ;) O to mi chodzilo :D NIe znam sie za bardzo na rynku kart i po prostu potrzebowalem jakies propozycje do obczajenia :cool:

 

Dzieki wielkie - celuje w 660TI :P I procek od razu po niej

 

Milego weekendu

 

Innym forumowiczom takze :P

 

 

PROBLEM SOLVED - 4 Mods

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do i5 przydałby się cooler (do jego OC jest konieczny), ale też może być używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...