Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dobry04

MS-Tech odpowiedni?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sytuacja wygląda następująco, posiadam zasilacz MS-Tech MS-N750-VAL-CM o mocy aż 750W, ale sekcja +12V to, można powiedzieć tylko, 450W. Może przesadzam, jednak czy ta maszynka będzie odpowiednia (nie tylko wystarczająca) do zasilenia:

 

Płyta główna: MSI 970A G43

Ram HyperX: savage 8GB 2400mhz

Peocesor: AMD fx 8320

grafika: GTX 960

 

Pytam ponieważ mam ten zasilacz, ale bez kabli. Nie wiem czy opłaca się je dokupić, czy może odrazu wziąć Chieftec GPS-600A8. A może jeszcze inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dokupienie kabli moze nie byc az tak proste. Tutaj nie ma uniwersalnego standardu. Po drugie jeśli zasilacz ma napisane 750W a na lini 12V ma tylko 450W to u mnie zapala się wielkie czerwone światło... nie znam tego zasilacza, ale ja bym mu nie zaufa... oczywiscie w srodku moze byc nawet cos OK co ma 500W a producent sobie napisal 750w... ;P Producent twierdzi ze ma min. 82% spawnosci... i w polsce koszyuje ponad 220 zl...

 

Ile chcial bys wydac na nowy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ms-tech na fotkach wygląda całkiem przyzwoicie (jest filtracja, apfc, linia 5v stby z ic, ale patrząc na mostek, na pewno nie ma on 750w - raczej te ~500w to maksimum jego możliwości)...ale szkoda czasu na kombinowanie kabli do niego - jak chcesz nowy zasilacz, w rozsądnej cenie, to zastanów się nad corsair cx450w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowy chciałbym wydać najwięcej około 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corsair CX450M lub taniej Vero L1/M1 600W. Twój zestaw weźmie jakieś 300-330W, a procka i tak nie podkręcisz przy tym mobo, więc dobre 450W ogarnie ten zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...