Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Windriderr

Jaką obudowę wybrać. Wiatraki 140mm + max.cisza.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry przepraszam jeżeli temat jest źle nazwany... Poszukuje obudowy która będzie z wyglądu schludna (żadne bajery nie są mi potrzebne) ,i jednocześnie przemyślana. Stawiam na maksymalny chłód i ciszę , dlatego też minimalna średnica wiatraka to 140mm. Systemy wygłuszające itp, mile widziane. Szukając w googlach znalazłem skrzynkę od Fractal Design R4 lub R5 i nic poza tym, stąd właśnie ten temat.

 

Czy ktoś z szanownych użytkowników/ modderów / pasjonatów , mógłby mi polecić jakąś alternatywę dla wspomnianego Fractala?? Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowy wyciszane zawsze mają gorszą wentylację niż meshowe, ponieważ wynika to z ich konstrukcji - temperatury też będą wyższe. Oczywiście wszystko zależy od zestawu, który chcesz wpakować do środka, ale generalnie polecam pchać tam jakichś prądożernych monstrów. Ze zwykłym zestaw opartym o i5 + GTX 970/980 taka obudowa spokojnie sobie poradzi.

 

R5 to bardzo fajna skrzynka, z alternatyw możesz sobie zerknąć na NZXT H440, Silent Base 600 czy 800, Nanoxia Deep Silence 1 rev. B czy Corsair 400Q.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...