Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jokeshyy

Problem z myszkami na lapku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Już nie wiem co mam robić, pisze w ostateczności tutaj może mi ktoś pomoże jakiś ekspert. Otóż mam taki nietypowy problem z którym mecze sie od dawna(jakieś 6miesiecy) i nie moge normalne pograć na 100%. Na poczatku mialem myszke a4tech x7 chodziła perfekt jak żyleta, potem kupiłem kinzu v3 i tutaj sie zaczął problem, myszka niby chodzi, ale nie dokładnie(tzn. kursor chodzi nie do końca precyzyjnie tak jakby pływał - dziwnie sie ślizgał) mam tak wszedzie, na pulpicie, w grach, na całym komputerze. Pierwsze pomyślałem, że to wina myszki jaka jest kinzu v3 i jej sensora, to kupiłem zowie fk1 , problem wystepował dalej, także odesłałem zowie fk1 na reklamacje przysłali mi nową taką samą i dalej to samo. Pomyslałem, że może wkońcu kupie jakiegoś lasera. Dzisiaj mi przyszła ss sensei raw i problem wystepuje dalej. Dodam, że na pewno to nie wina podkładki, bo też mam trzy tj: Roccat Taito, ss qck+, nostromo. Mógłby mi ktoś wkońcu pomóc rozwiązać ten problem ;/ ? Myśląć logicznie ani to nie wina myszki ani podkładki, pozostało wiec, że mojego laptopa, ale co dokładnie, nie mam pojecia ? Na ta chwile przez to wszystko mam 3 myszki i 3 podkładki. Jakby mi to ktoś naprawde pomógł rozwiązać z pozytywnym skutkiem tak, żeby grać np. na sensei'u i być zadowolonym - jestem w stanie wysłać komuś zowie fk1 lub kinzu v3, bądź jakąś podkładke ,( sensei nie, bo mi sie spodobała i fajnie leży w łapie:P ). A i dodam, że mam windows 7, i opcja zwieksz precyzje wskażnika odznaczona, mousefix zastosowany. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz pokręcone ustawienia myszki w systemie ?

(panel sterowania>Mysz ,zaznacz opcję zwiększenia precyzji wskaźnika)

Ewentualne któraś aplikacja od poprzednich myszek powoduje problemy...

 

Spróbuj też wyłączyć touchpad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz pokręcone ustawienia myszki w systemie ?

Co mogłoby być nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociażby właśnie odznaczona opcja precyzji...

 

Możesz też spróbować odinstalować aplikację od synaptica (apka od touchpadu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz pokręcone ustawienia myszki w systemie ?

(panel sterowania>Mysz ,zaznacz opcję zwiększenia precyzji wskaźnika)

Ewentualne któraś aplikacja od poprzednich myszek powoduje problemy...

 

Spróbuj też wyłączyć touchpad...

Po zaznaczeniu myszka tylko spowolniła, ale problem dalej wystepuje, także z wyłaczeniem touchpada. Aplikacji raczej żadnych nie mam bo nie dawno Windowsa formatowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączałeś jakieś myszki "nie gejmingowe" ,te najprostsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jakas od brata za pare złotych, ale problem sie zaczął wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ta za pare zeta sie zachowywała ,też szalała?

Jedyne co mi jeszcze do głowy przychodzi to odinstalowanie sterowników myszki z managera urządzeń i ich ponowna instalacja ,spróbuj też innych ustawień DPI i instalacji sterowników od producenta myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo chodziła, do zowie fk1 nie ma zadnych sterownikow, do senseia pobrałem steelseries engine 3, ustawilem tylko 500hz i dpi 450 pierwszy przycisk i 800 na drugi dalej bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś tego żółwia na innym kompie ?

 

Kończą mi się pomysły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zowie działała tak samo na innym laptopie, ale na pc nie sprawdzałem, sprawdze senseia rano, ale tez na innym lapku. Bo nie mam PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze jakieś opcje wyboru podkładek w zowie:

 

"There are some settings to define mouse pad - when you plug the mouse in you must press specific buttons : - cloth pads - back button and left - plastic pads - back button and right - back button and both - reset"

 

"button4 and mouse1+mouse2 and then plug it..."

 

Spróbuj użyć opcji resetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam tak z każdą myszką nie tylko z zowie, kursor podczas poruszania na podkladce, dziala tak jakby sie zsuwał, nie do konca precyzyjnie inaczej tego określic nie moge. Moge dodac, ze od jakiegos pół roku zaczałem grać na podkladkach, wieć nwm czy to moze kwestia przyzwyczajenia, ale sam nie wiem, watpie, żeby tak dziwnie to tak wygladało, bo jest to uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...