Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stefan999

Pokemon Go

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i tak czekam jak będzie oficjalnie u nas. Będę mógł sprawdzić wtedy, ale widać że świetna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokemon Go tym razem na TVP2 XD

 

Lol mają całą dyskusję z "socjologami" na temat gry w Pytaniu na Śniadanie :D I can't...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze niby tylko aplikacja na smartfona a wciąga. Zainstalowałem z ciekawości i miłe zaskoczenie. Jako, że urodziłem się w latach 90 to kreskówka dzieciństwa. Niektórzy zwariowali na tym punkcie. Ja włączam jak gdzieś jadę czy jestem. Sprawdzam czy jest jakiś pokemon i wyłączam. Nie chodzę specjalnie szukać czy nie umawiam się na poszukiwania;ale i nie potępiam tego. Jeżeli taka aplikacja pomoże w socjalizacji społeczeństwa to czemu nie. Mamy XXI w to i takie środki i sposoby.

Fajnie jakby wprowadzili możliwość PVP z innymi graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak czekam jak będzie oficjalnie u nas. Będę mógł sprawdzić wtedy, ale widać że świetna zabawa.

Długo czekać nie musiałeś.

Już można pobierać na Androidzie z ich sklepu.

Edit: Na iPadzie też ściągam właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem :E.

Też już ściągnąłem, ale na działce poków mi nie znajduje. Pomyślałem o rowerowej wyprawie ze smartem "w łapie", albo zobaczę jak to będzie w mieście :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem :E.

Też już ściągnąłem, ale na działce poków mi nie znajduje. Pomyślałem o rowerowej wyprawie ze smartem "w łapie", albo zobaczę jak to będzie w mieście :E.

 

W przedmiotach masz taki powiedzmy zielony spodek, wykorzystaj go, a będzie Ci wabił pokemony, same przyjdą:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie słabizna. Ledwo 3 poziom, ale dziś schwytałem Eevee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Niestety gra zapowiadała się dobrze ale na dzień dzisiejszy cheater na cheaterze. Na kompie można z botami i innymi udogodnieniami (wbiłem kilkanaście lvli w krótkim czasie). Fejk GPS działa bez problemu. Bany są kilkunastominutowe za zbyt szybkie teleporty w różne miejsca. W sumie robiąc dłuższe przerwy w logowaniu można skakać po kontynentach i wyłapać co się da bez obawy o bana.

 

Ta gra miała ogromny potencjał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to wkurza, gdy na gymie siedzi trzech trenerów lvl 25+ z Dragonitem/innym wynalazkiem na 2500CP. Można to tłumaczyć wakacjami, masa czasu, ale zebranie tylu candy/stardustów nie wydaje się możliwe w uczciwy sposób.

Dlatego ja olałem walki i po prostu idę w imię zasady "złap je wszystkie!1!11".

 

Ponadto to świetny motywator, by wyleźć z domu :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było do przewidzenia. Powinni usunąć GO teraz z nazwy.

 

Najlepsze wykluwanie jaj korzystając z gramofonów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros
Trochę to wkurza, gdy na gymie siedzi trzech trenerów lvl 25+ z Dragonitem/innym wynalazkiem na 2500CP. Można to tłumaczyć wakacjami, masa czasu, ale zebranie tylu candy/stardustów nie wydaje się możliwe w uczciwy sposób.

Dlatego ja olałem walki i po prostu idę w imię zasady "złap je wszystkie!1!11".

Takie gymy odbija się grupowo.

Do levelowania postaci najlepiej używać pigejów. Kiedy nazbiera się te 100-200 pigej candy to odpalamy lucky egg i zamieniamy hurtowo pigeje w pidgeotto. Za każdą przemianę dostajemy 1000 expa. Oczywiście w tym czasie także przemieniamy inne pokemony.

Stardustów nie ma sensu używać do 30 lvla.

 

1 dzień grania....

era956uoq1f7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając uczciwie (bez żadnych poradników etc. odkrywając wszystkie aspekty metodą prób i błędów) od 20 lipca, ~godzina dziennie spacerowania po niewielkim mieście.

 

Ymt3oob.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

@up

Na cheatach?

 

No cheatami bym tego nie nazwał ale uczciwie to to nie wbite.

Teraz gra jest mocno utrudniona bo pokemony pokazują się losowo i nie można ich śledzić. Nie ma też mapek na stronkach.

Czytałem, że to co wypuścił niantic to jest 10% gry. Jeżeli to prawda i zrobią jakiś reset (wytępią takich jak ja i chetarów), wprowadzą dużo więcej rzeczy np. bazując na grach nintendo to gra będzie bardzo dobra.

 

U tego gościa obejrzyj sobie ostatnie kilka filmików o pokemon go.

Mój link

 

Aha wbijanie po 20lvlu to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając uczciwie (bez żadnych poradników etc. odkrywając wszystkie aspekty metodą prób i błędów) od 20 lipca, ~godzina dziennie spacerowania po niewielkim mieście.

Oho, czyli jednak istnieje ktoś na moim poziomie :E

Dopóki nie wprowadzą podstawowych rzeczy z gier Nintendo to raczej pass dla mnie, 15 lvl wbity, jakiś tam pokemon na 1.000 CP siedzi i chyba tyle z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od połowy lipca, 17 kilometrów z buta 5 lvl i najsilniejszy Pok to Raticate z CP 134.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do levelowania postaci najlepiej używać pigejów. Kiedy nazbiera się te 100-200 pigej candy to odpalamy lucky egg i zamieniamy hurtowo pigeje w pidgeotto.

 

Prawie jak mistrz Saitama

 

JW8lMYD.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://imgur.com/a/VNWnz

Początek 10 lipca (kilka dni przed oficjalną premierą), 0 cheatów programowych czy "mechanicznych". Codziennie jeżdżę do pracy autobusem lub tramwajem i po drodze łapię pokemony 30-45 minut w jedną stronę, w tym ok 2 km "na nogach" aby dotrzeć na przystanki. Pigeyów, Rattat i Weedlów mam od zatrzęsienia. 2 razy wykonałem powerleveling ewoluując je z wykorzystaniem Lucky Egg, mam jeszcze jedno na zbyciu ale za mało pokemonów do ewoluowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem niedawno dwa dni w Warszawie i wygląda na to, że nie ma sensu grać w mniejszych miejscowościach. Jeśli kiedykolwiek wprowadzą większą interakcje między graczami to będzie masakra. Z 7 poziomu na 12 w dwa dni i to bez specjalnego wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Szukam moderatorów oraz uzytkowników do tworzenia forum http://pokegold.pl/forums jeśli jesteś chętny w rozwijaniu strony, to proszę o kontakt na forum, nick zorgi lub gg 251056

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

myślałem czy wyłapać wszystkie dostępne stworki ale z drugiej strony gra jest strasznie nudna po 20 lvlu.

 

 

Byłem niedawno dwa dni w Warszawie i wygląda na to, że nie ma sensu grać w mniejszych miejscowościach. Jeśli kiedykolwiek wprowadzą większą interakcje między graczami to będzie masakra. Z 7 poziomu na 12 w dwa dni i to bez specjalnego wysiłku.

Tak w miastach sie dużo łatwiej leveluje a grupowo i wiedząc co nieco o grze jeszcze łatwiej.

W największym miastach na świecie level sam się wbija bo wszędzie pokestopy z bonusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem ten słynny level 20 i również mam dość poków.

Przynajmniej coś tam z oszustami zaczęli robić, u mnie ich nie widać na razie.

 

Nudzi zerowy gameplay, wtórność poków (rzygam pigejami, widlami i rattatami). Jedyna atrakcja, to jeszcze te wysiadywanie jajek. Jest nutka nie pewności, jakaś tam ciekawość, co wypadnie tym razem.

 

SZW9EDO.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...