Skocz do zawartości
smog11

Myszy, podkładki, klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

z powodu awarii Gigabyte Force M9 Ice, szukam dla siebie podobnej myszki. Najważniejsze to żeby była bezprzewodowa, podobnej wielkości oraz miała boczne przyciski wstecz/dalej. Znajdzie się jakaś alternatywa w podobnej cenie? Myślałem nad A4Tech Bloody Terminator Wireless RT7, ale przeszkadza mi to, że krótko trzyma na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej

Szukam podkładki,wymiarami zbliżonej do A4Tech X7 500MP,z lepszym ślizgiem i obszytej.Cenowo tak do 50 zł,jak będzie nieco droższa i lepsza to mogę dołożyć.

Edytowane przez Wirgiliuszeu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa od dłuższego czasu myszki Logitech G903/G900 (lub G403/703 zakładając, że sa wykonane z tego samego materiału)? Jako, że nie są to tanie myszki to chciałem zapytać jak z jakością użytych materiałów? Czy po dłuższym używaniu plastiki się wycierają (zwłaszcza miejsca, gdzie klikamy na LPP i PPM)? Logitech daję możliwość przedłużenia gwarancji czy tylko w sklepie (ta sklepowa coś warta?)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na G402 guma nie schodzi po trzech latach, plastik pod palcami niestety się wybłyszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje gdzie mogę kupić zapasowy klawisz do klawiatury Gigabyte K7 Force? Nie musi być dedykowany, byle by miał odpowiednie mocowanie. Gigabyte Polska nie ma zamiaru kiwnąć palcem w tej sprawie i ogólnie wykazują beznadziejne podeście, a ja nie chcę się jej pozbywać na kilka tygodni z powodu nadłamanego zatrzasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam niedrogiej myszki bezprzewodowej do niedzielnego grania, którą wybrać? Natec Genesis GV44 czy Rampage Hawker SMX-R12? Lub co innego polecicie w tym przedziale cenowym o dobrym stosunku cena/jakość? Dodam, że od 5 lat używam myszki A4 Tech X-710BK i jako że nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, chętnie zakupiłbym podobny produkt, jednak przeprowadzka i zmiana stanowiska komputerowego na dużo mniejsze wymusza na mnie zakup myszki bezprzewodowej. W A4 Techu trochę przeszkadzał mi jednak kabel, a teraz nie będę mieć za wiele miejsca żeby go przymocować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam myszki do casualowego grania. Budżet do 150 zł max.

Myślałem nad Mysz Logitech G203 Prodigy lub STEELSERIES RIVAL 110 tylko że nie wiem która lepsza, chyba że jakieś inne pomysły?

BTW Czy w tej cenie znajdę jakąś myszkę z cichymi przyciskami, bo żona później jęczy że spać przez klikanie nie może :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam myszki do casualowego grania. Budżet do 150 zł max.

Myślałem nad Mysz Logitech G203 Prodigy lub STEELSERIES RIVAL 110 tylko że nie wiem która lepsza, chyba że jakieś inne pomysły?

BTW Czy w tej cenie znajdę jakąś myszkę z cichymi przyciskami, bo żona później jęczy że spać przez klikanie nie może :) ?

 

 

cześć, kup sobie ode mnie tą : https://allegro.pl/dreammachines-dm1fps-noir-jak-nowa-i7508686306.html

 

lepszej w tej kasie nie znajdziesz, topowe wykonanie, topowy sensor i przyciski huano. Mi ergonomia o dziwo nie przypadła, a większość osób ją preferuje.

nie znajdziesz z cichymi przyciskami ;p

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję myszy do laptopa. Przez większość czasu przeglądam neta, programuję, czasami obróbka zdjęć/filmów. Do tych zastosowań wystarczy podstawowy model. Co sądzicie o Logitech Optical Mouse for Business B100? Ale zastanawiam się też nad myszką hybrydową Logitech MX Anywhere 2S. Najważniejsza dla mnie jest jednak bezproblemowa praca (wytrzymałe mikroprzełączniki i kółko). Już raz naciąłem się na myszkę za 25 zł (problemy z kółkiem, dwuklik, potem padł lewy klawisz).

Edytowane przez WebCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję cichej klawiatury do pracy biurowej ale też od czasu do czasu do pogrania. Raczej przewodowa, mile widziane wejście USB i podświetlenie. Jest coś godnego polecenia tak do 200 zł? Słyszałem, że mechaniczne od Logitecha są ciche, ale nie wiem jak jest w praktyce. Zastanawiam się też czy do moich potrzeb (głównie programowanie) mechanik w ogóle powininen być brany pod uwagę czy raczej jakaś dobrej jakości membranówka.

Edytowane przez Harrymaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję cichej klawiatury do pracy biurowej ale też od czasu do czasu do pogrania. Raczej przewodowa, mile widziane wejście USB i podświetlenie. Jest coś godnego polecenia tak do 200 zł? Słyszałem, że mechaniczne od Logitecha są ciche, ale nie wiem jak jest w praktyce. Zastanawiam się też czy do moich potrzeb (głównie programowanie) mechanik w ogóle powininen być brany pod uwagę czy raczej jakaś dobrej jakości membranówka.

 

Do 200 zł. cichy mechanik? Zostaje hybrydówka Thor 200 lub membrana np. Apex 100. Niestety tylko MX Silent są ciche, a po nich czerwone odmiany przełączników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję myszki bezprzewodowej, która będzie działać także na kablu. Najlepiej aby była na baterie AA oraz musi mieć długi czas pracy na baterii. Co polecicie? Cena do 200-250zł im taniej tym lepiej

Edytowane przez Koji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładka do 20 zł, średni rozmiar?

Natec Genesis M12 Midi/Maxi - dobry ślizg, gumowany spód, obszycie brzegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, podkładka śmiesznie tania, ślizg świetny, obszycie dobre, po wyjęciu z pudełka gładka jak stół - a mam mniejszą, która w teorii jest bardziej podatna na trzymanie niechcianego kształtu.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał fajnej klawiatury mechanicznej, to akurat w X-kom jest gorący strzał na

Corsair STRAFE (Cherry MX Silent, Red LED)

za 269 zł.

Ilość ograniczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre to to ? ;p A jak z syfem, nie będzie problemu z jego usuwaniem pod przyciskami ?

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jakie microswitche kupić na podmiankę do Logitecha G700? Jest dwuklik i na lewym i na prawym przycisku więc muszę wymienić.

 

Ewentualnie: da się wymienić jeszcze switche od przycisków dodatkowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam myszkę Roccat Kone Pure SE, czy jest jakiś program abym mógł zmienić funkcję klawiszy, a dokładnie kombinację klawiszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co patrzyłem, ale nie ma takiej funkcji w nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że wersja SE nie posiada funkcji EASY-SHIFT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...