Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CNski

Jak poradzić sobie z Samsung Galaxy S3 Neo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od niedawna posiadam taki telefon jaki wymieniłem w tytule tematu. Jak dobrze pewnie wiecie, kilka dni temu w Polsce wyszła nowa gra pt. Pokemon GO.Chciałem zainstalować ją dla młodszego brata, ale po wejściu w sklep play, pokazuje mi ,że urządzenie nie jest zgodne z wersją.I tu pytanie do Was, drodzy forumowicze.Czy jest jakaś szansa na zaktualizowanie Androida(z poziomu telefonu się nie da,patrzyłem na poradniki na internecie,lecz to są stare poradniki),lub obejść tą grę ? Bo znalazłem taki link do apk. dzięki której mógłbym grać: http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download/

 

Tutaj podam informacje o moim telefonie:

 

Samsung Galaxy S3 Neo

Android 4.4.2

Model telefonu to l9301l

 

Z góry dziękuje za pomoc.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna działać bo wymagany jest Android 4.4 lub wyżej także to nie wina oprogramowania. Spróbuj ściągnąć apk i zainstalować: http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-2-release/pokemon-go-0-29-2-android-apk-download/

 

S3 Neo nie posiada żyroskopu, także nie bedzie mozna łapać pokemonów z wykorzystaniem aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwne, bo jeśli rzeczywiście masz Androida 4.4.2 to gra powinna się spokojnie zainstalować...

Szczerze to używanie tej wirtualnej rzeczywistości pokemonowej jest irytujące. Ciężej trafić pokeballem niż w opcji bez kamery, no i nie używając tego mniej baterii gra pożera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy chce w ogóle znaleźć tą grę w sklepie Play,to muszę wpisać w wyszukiwarce internetowej ''Pokemon GO Sklep Play'', ponieważ po wpisaniu w tymże sklepie frazy ''Pokemon GO'' nie wyszukuje mi w ogóle gry.Czyli ściągać tą apk. bez żadnego zmartwienia,że to może być wirus czy coś ? Nie opłaca się w takim razie aktualizować androida ? Na jednej ze stron, natrafiłem na komentarz kogoś z angli/stanów (może inny kraj), który pisał,że gra ta działa od Androida 4.4.4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na 4.4.2 nie działa, więc możliwe, że trzeba miec jednak 4.4.4 :) Co śmieszne, ja mogę pobrać grę ze Sklepu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje albo aktualizacja do 4.4.4 (ktoś mógłby dać link do najnowszego poradnika, lub sam mi wytłumaczy jak to zrobić), albo pogranie tej apk., którą podałem wyżej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj poradnika na android.com.pl (na forum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mógłbym pobrać apk ale co jak będą wychodzić nowe gry z zapotrzebowaniem na lepszy android ? I tak czy siak będę aktualizował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz nowy telefon ;) Teraz wchodzisz na forum XDA, szukasz romu dla swojego urządzenia, sprawdzasz, który jest najstabilniejszy (co działa, a co nie), dokładnie stosujesz się do instrukcji i tyle. Pierwszy raz pewnie zajmie ci z godzinkę lub dwie, ale później będzie z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyszedł oficjalny Android Lollipop do tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyszedł oficjalny Android Lollipop do tego modelu.

 

 

Jak go ściągnąć a potem zainstalować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, najnowszy dla tego modelu to 4.4.2 (http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9301I/XEO/).

Miałem Note 3 Neo, wgrywałem lollipopa, tyle, że wtedy gdy go miałem była tylko wersja albo na Francję albo na Włochy. Na Polskę nie było. Poza tym wszystko śmigało, no prawie wszystko, ekran blokady po aktualizacji się zacinał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie samsungi NEO są to odgrzewane kotlety starszych modeli, w dodatku okrojone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkrywcze stwierdzenie :E co nie zmienia faktu, że przynajmniej dla mnie N3 Neo był całkiem przyzwoitym fonem. Pomijając spi*ne aktualizacje. Ale to chyba standard u Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My o gruszce, ty o pietruszce - Note 3 Neo i S3 Neo to zupełnie inne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki,podsumowując tą dyskusję,jeżeli zaktualizuje androida, to mogę mi nie działać niektóre aplikacje, a jeżeli pobiorę to apk, to nie wiadomo co..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

1) Pobierasz apkę i sam testujesz. Ryzyko raczej zerowe, ale standardowo - robisz to na własną odpowiedzialność,

2) Pobierasz i instalujesz custom ROM z forum XDA, ale istnieje prawdopodobieństwo (spore), że apkę i tak będziesz musiał pobrać z ww. strony, a jakieś funkcje telefonu przestaną być dostępne,

3) Kupujesz nowy telefon,

4) Nie grasz w Pokémon Go.

 

Koniec tematu. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie Custom ROM'ów to chyba wypadałoby założyć nowy temat lub w ogóle zmienić forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My o gruszce, ty o pietruszce - Note 3 Neo i S3 Neo to zupełnie inne modele.

O kurde, teraz doczytałem. Nie wiem co mi tak to Note 3 Neo weszło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz pobrać bo ten telefon ma 1.5 GB Ram a aplikacja potrzebuje 2.0 GB ram też mam ten telefon i ściągnełem pokemon go z google ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...