Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sephot

OUKITEL U7 Plus niedrogi "Chińczyk"

Rekomendowane odpowiedzi

OUKITEL postanowił w tym roku zalać rynek propozycjami telefonów z rożnych segmentów, nie tak dawno pisałem o K7000 oraz U13 Pro, a już wiadomo o nowym modelu U7 Plus.

 

20ucnk7.jpg

 

U7 Plus jest oczywiście wersją ulepszoną modelu U7 Pro, a przynajmniej tak twierdzi producent, jeśli przyjrzeć się obu modelom podobieństwo jest spore. Jak poprzedni model, wersja Plus również posiadać będzie design zbliżony do tego z iPhone 6 z tą różnicą, że skaner linii papilarnych umieszczony będzie na tylnej klapce.

 

Telefon otrzyma dwa sloty na karty SIM oraz jeden na kartę microSD, który obsługiwał będzie kartę do 32GB pamięci, wspierał będzie również 4G. Co warte odnotowania również dodano diodę powiadomień LED, której zabrakło niestety w modelu Pro, nawiasem mówiąc do tej pory jest to dla mnie bardzo dziwne, w końcu mowa tu była o wersji Pro...

 

U7 Plus pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiąc, niestety jego cena nie jest jeszcze znana na dziś, podejrzewam że będzie to w okolicach 120$ (czyli około 475 PLN).

 

Specyfikacja :

Ekran : 5,5-cali HD, 2.5D

CPU : Cztery-rdzenie, Mediatek MT6737, 1.3 GHz

RAM/ROM : 2GB/16GB, wsparcie dla kart microSD

Inne : 4G, skaner linii papilarnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OUKITEL przedstawił kilka dodatkowych informacji dotyczących specyfikacji nowego średniaka U7 Plus. Z najistotniejszych informacji wynika że telefon będzie posiadał aparat z tyłu 13MP oraz diodę powiadomień LED.

 

Udostępniono również materiał wideo z prezentacją U7 Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż telefon bedzie w całkiem atrakcyjnej cenie :

 

Telefon dostępny będzie w cenie około 89$, ale w przedsprzedaży można go będzie nabyć za 69$, co jest bardzo atrakcyjną ceną. Niewątpliwą zaletą jest praca w 4G LTE, a także wyposażenie U7 Plus w skaner linii papilarnych. Jedynym minusem, o którym warto wspomnieć, jest jego optymalizacja wielkości, przy 5,5-calowy ekranie telefon ma wymiary 157.6 X 78.4 X 9.15 mm, co nie jest dobrym osiągnięciem.

 

 

OUKITEL-U7-plus-back-detail.jpg

OUKITEL-U7-plus-front.jpg

 

Specyfikacja :

 

Ekran : 5,5-inch HD, 2.5D

CPU : cztero-rdzeniowy MediaTek MT6737

RAM/ROM : 2GB/16GB

Aparat : z tyłu 13MP z przesłoną f/ 2.2, focus, z przodu 8MP,

Bateria : 2500mAh

Łączność : 4G LTE, 3G

Inne : Dual (nano) SIMs, Skaner linii papilarnych,

Wymiary : 157.6 X 78.4 X 9.15mm

 

Za tą specyfikacje chyba warto dać te 69$.

 

Źródło : http://www.oukitel.com/products/u/u7-plus-52.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria : 2500mAh

[...]

Za tą specyfikacje chyba warto dać te 69$.

Nie bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo...

No nie wiem co lepszego znajdziesz za 70 dolców.

 

Wszystko byłoby spoko gdyby nie ryzyko vatu bo wtedy byłby to słaby cebuladeals.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2500 mAh nie wróży nawet jednego, bezstresowego dnia używania telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale znajdź telefon z takimi parametrami w sumie około 270 PLN ? proszę ;) (chociaż jest to cena z rynku Chińskiego do naszego dochodzi jeszcze 20-30% dodatkowej opłaty). A i ta bateria wytrzyma jeden dzień pracy z tym procesorem i wyświetlaczem, nooo chyba że ktoś odpali sobie gry to po kilku godzinach zje większość, ale tak będzie z każdym telefonem. Wydaje mi się Baronik, że jesteś strasznie negatywnie nastawiony do Chińczyków, chociaż nie jestem w stanie znaleźć dobrego powodu ;).

 

No i nowinki :

 

OUKITEL postanowił na fali popularności ewent-u (Olimpiada w Rio ruszyła) uruchomić przedsprzedaż swojego nowego modelu U7 Plus, a cena w trakcie tego wydarzenia będzie warta zainteresowania.

 

 

OUKITEL%2BU7%2BPlus.jpg

 

 

Od dziś w przedsprzedaży można zakupić OUKITEL U7 Plus w cenie $89.99 (około 348 PLN). Jest to jeden z czterech modeli, jakie marka OUKITEL ma zamiar wypuścić do sprzedaży (C4, K7000 oraz U13 PRO).

 

U7 Plus można zakupić w cenie przed sprzedażowej pod TYM adresem:

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Oukitel-U7-Plus-Mobile-Phone-5-5-inch-4G-LTE-Android-6-0-MT6737-Quad/101792_32710640810.html?dp=v5_1obn1osg0jgedbjxyh11s8y9pywm2rfm

 

Wysyłka ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się Baronik, że jesteś strasznie negatywnie nastawiony do Chińczyków, chociaż nie jestem w stanie znaleźć dobrego powodu ;).

Nie chce mi się po raz kolejny tłumaczyć powodów swojej niechęci do "chińczyków", pisałem o tym nie raz. I są to wystarczająco dobre powody, wierz mi...

 

W przeciwieństwie do Ciebie jednak i wielu na tym forum, nie staram się wywrzeć wpływy na innych, którzy lubią chińczyki - chcą kupić, to ich sprawa. Ja, jeśli znam, będę podawał alternatywy w postaci normalnych telefonów, a co ktoś zrobi ze swoją kasą to jego sprawa. Więc nie staraj się zmienić mojego zdania na temat tych produktów, a ja nie będę próbował zmienić Twojego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie staraj się zmienić mojego zdania na temat tych produktów, a ja nie będę próbował zmienić Twojego ;)

 

Uczciwy układ ;)

 

Swoją drogą telefon od 16 do 23 sierpnia będzie do nabycia za $69.99/€62.99, czyli około 267PLN i będzie to limitowana ilość urządzeń, a więc warto pomyśleć o zakupie. Wszystkie sklepy biorące udział w promocji zostaną ogłoszone jutro na oficjalnej stronie produenta:

http://www.oukitel.com/store/index.html

 

 

OUKITEL-U7-Plus_R2.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, sam zamówiłem jeden, zobaczymy czy wart jest zainteresowania ;)...

 

 

OUKITEL%2BU7%2BPro%2Bsell.jpg

 

 

OUKITEL potwierdził, że wysyłka zakupionych telefonów ruszy od 25 sierpnia (chociaż nie wiem czy to oficjalna data dla każdego sklepu czy tylko dla tych co mają już te telefony na stanie).

 

 

Lista sklepów dostępna jest pod adresem, który podałem wyżej.

 

ps.

Strona może się dość długo ładować, chyba mają problem ze swoim hostingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreatywność OUKITEL w testowaniu swoich telefonów — jeśli można nazwać to testowaniem — nie zna granic, firma udostępniła właśnie kolejny materiał z serii "co możesz zrobić z telefonem, jeśli się nudzisz".

 

 

oukitel-reklama1.jpg

 

 

Link do wideo>

 

Jeśli faktycznie ten telefon brał udział tym "teście" to miał dużo szczęścia, że udało mu się to przetrwać. Arbuz zamortyzował upadek z wysokości 12 metrów.

Do 30 sierpnia można jeszcze nabyć U7 Plus w cenie 69.99$, potem cena nie będzie juz taka ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już wiele drop testów, ale one miały "symulować" realne wypadki, jakie mogą się trafić telefonowi podczas używania. Nie słyszałem, żeby ktoś wsadzał telefon w arbuz i rzucał nim z budynku. No chyba, że to tak dla jaj :hmm:

Z drugiej strony ten film pokazuje ile te telefony są warte, skoro komuś przychodzi do głowy pomysł wsadzenia go do arbuza i sprawdzenia ile z niego zostanie po zrzuceniu z budynku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się nowe wideo na którym zaprezentowano ten telefon, widać już dokładniej jego ładny design. Głos z głośników nie trzeszczy więc to też dobra wiadomość ;)

 

Link do wideo>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...