Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomeksup

coś do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy doradźcie jakąś kartę graficzną do 1000zł. Czy ceny spadły czy poszły w górę na morele. Widziałem, że 6600k poszło w górę, pewnie karty także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi idealnie żebyś się zmieścił w kwocie 1000zł. Polecam ci albo nową karte : Msi GTX 960 gaming 4g lub GTX 960 od Gigabyte'a. Jeżeli znajdziesz to lepiej kupić używaną 970 w dobrym stanie ;np na allegro wylicytowac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany GTX 970 lub sprowadzenie z zagranicy autorskiego RX 480 4GB(tylko kiedy to będzie?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie niereferenta GTX 970 używkę z długą gwarą do 1k max,a może i taniej jak się uda.Będzie cichutko i wydajnie z potencjałem OC ;) Radeon RX 480 jest wart uwagi,ale tylko w wersji autorskiej,referenta lepiej sobie darować...nie mniej to i tak większy wydatek w stosunku do GTX 970,a wydajność nie lepsza :kwasny:

 

http://pclab.pl/art70318-9.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używka tak, ale to 1000zł więc się boję, że się zjara. Niestety ceny poszły w górę.

 

Tutaj jest taka, mógłbym pojechać i obejrzeć Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych R9 380X, z używanych GTX 970.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

 

Jak GTX960 4GB to używana max 700 zł. Z twoim budżetem szukaj GTX970.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ręki wisi 970 phantom za 900 której nikt nadal nie kupił... wiem że msi jest fajna... ale dopłacić 15-20% bym nie dopłacił.

 

za 1050 to czeka na nabywcę 100me :)

http://allegro.pl/ms...6359997937.html

 

 

zostaję oczywiście w temacie założyciela przy 970- ale za 900 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używka tak, ale to 1000zł więc się boję, że się zjara.

 

Jak używka ma gwarancję to co za problem ? A nowa ze sklepu na drugi dzień nie ma prawa się zjarać ? Tak samo jak w przypadku używki będziesz miał gwarę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1050 to czeka na nabywcę 100me :)

 

100me sa brzydsze,

zieleń jest dla bab :P

 

zostaję oczywiście w temacie założyciela przy 970- ale za 900 zł.

 

takie karty też się przewijają ale zwykle są bez gwary

mowa głównie o kartach MSI Gaming 4G GTX 970

jeżeli miałbym kupować kartę graficzną to z najlepszą kulturą pracy a takie są włąśnie gamingi od MSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 960 za 1k? Słaby pomysł. Lepiej 380x 4gb albo R9 290x używke, wyrwiesz z 1,5roku gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już sam nie wiem. Radeonów boję się bo grzeją się i żrą prąd. Miałem 4870.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ja bym zamiast wierzyć w jakieś ludowe wierzenia zabrał się za czytanie recenzji RX 480 które ukazują się na zagranicznych portalach, na kanale morele mają rx 480 zrecenzowanego.

 

Tysiąc to nie wiem czy wersja 4gb będzie kosztować, może 1100 zobaczymy zresztą.

 

RX 470 ma zadebiutować rzekomo 4 sierpnia, ale od rx 480 4gb ma być 50$ tańszy i 10% gorszy jeśli chodzi o wydajność.

 

NV narazie nic nie ma ciekawego poniżej 1400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i w nieodpowiedni sposob to wytknal jednak meritum tego posta jest jak najbardziej prawdziwe. Wypisujesz rzeczy totalnie oderwane od rzeczywistosci. Jezeli bierzemy budzet 1400zl to Nvidia zabija AMD. Zaznaczam, ze nie jestem zadnym fanboy'em Nvidii. Kupuje to co jest dla mnie najbardziej oplacalne.

 

W kwocie do 1400 zl dostaniemy Gtx 1060 juz w wersji niereferencyjnej (nawet pol pasywnej).

1060 vs rx 480

-lepsza kultura pracy przez nizsze temperatury

-zdecydowanie wyzsza wydajnosc na juz (nie za rok, dwa, trzy)

-lepszy potencjal OC

-duza roznica w poborze pradu

 

Jedyny kontrargument to wydajnosc w dx12, ktory ciagle jest melodia przyszlosci.

 

To sa FAKTY oparte na testach roznych portali. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, szukam 970 gtx ale muszę zorientować się w producentach, bo karta karcie nie równa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, szukam 970 gtx ale muszę zorientować się w producentach, bo karta karcie nie równa.

msi gaming to optymalny wybor jezeli chodzi o 970.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i w nieodpowiedni sposob to wytknal jednak meritum tego posta jest jak najbardziej prawdziwe. Wypisujesz rzeczy totalnie oderwane od rzeczywistosci. Jezeli bierzemy budzet 1400zl to Nvidia zabija AMD. Zaznaczam, ze nie jestem zadnym fanboy'em Nvidii. Kupuje to co jest dla mnie najbardziej oplacalne.

 

W kwocie do 1400 zl dostaniemy Gtx 1060 juz w wersji niereferencyjnej (nawet pol pasywnej).

1060 vs rx 480

-lepsza kultura pracy przez nizsze temperatury

-zdecydowanie wyzsza wydajnosc na juz (nie za rok, dwa, trzy)

-lepszy potencjal OC

-duza roznica w poborze pradu

 

Jedyny kontrargument to wydajnosc w dx12, ktory ciagle jest melodia przyszlosci.

 

To sa FAKTY oparte na testach roznych portali. Pozdrawiam.

 

Tylko tutaj jest cena 1000 zł, nie ma żadnego 1060 który tyle kosztuje.

 

Jedyne z czym się mogę zgodzić to wyższa wydajność

 

 

techpowerup

wydajność na dolar

 

tzw. kontargumentem jest cena, jak nie ma znaczenia to niech wszyscy sobie kupią 1080 i będzie spokój :thumbup:

 

Ile maks. dać za 970 używkę ?

 

Proszę tylko nie ten kastrat z 3,5 gb ramu, już dopłać do 1060 jak tak bardzo jesteś zarażony zieloną wścieklizną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasada prosta jezeli karty bedziesz uzywal kilka lat i jestes pewny ze nie bedziesz zmienial to lepiej dozbierac i kupic 1060 a jezeli za rok dwa wymiana to smialo mozna brac 970 nie ma co sie oszukiwac 970tka bedzie dwala rade jeszcze kilka dobrych lat suwaki w lewo i wlajaz ,wszystko zalezy od tego kto czego oczekuje :-) ale zem nakrecil,zakrecil,odkrecil :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takimi komentarzami nie ułatwiacie mi sprawy. Niedługo ktoś powie, że mam kartę kupić za 2k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...