Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sumsiad

Jaki router?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój stary router właśnie odmówił współpracy, więc poszukuję czegoś nowego, router ma pracować z Neostradą (w tej chwili 10mb, ale niedługo zmieniam na szybszą)

Wymagania są następujące:

-stabilna praca - mój stary router co jakiś czas potrafił się zawiesić i wymagał resetu lub resetował się sam, gubił połączenie (znikająca sieć, albo widoczna ale bez możliwości połączenia)itp, co doprowadzało mnie do szału, nie chcę podobnych atrakcji

-mocny sygnał - będzie pracował w 3 kondygnacyjnym budynku, zainstalowany na środkowym piętrze

-bezpieczeństwo - walczyłem 2 razy z podmienionymi DNS-ami, chciałbym aby sprzęt był możliwie najmniej podatny na ataki

-obsługa standardów g/n/ac

-2 (lub więcej) złącza USB, z czego co najmniej 1 z nich to USB 3.0

-możliwość podłączenia drukarki przez USB (stara HP 1020) i drukowania bezprzewodowego z wszystkich urządzeń podpiętych do sieci

-możliwość podłączenia dysku NAS i zewnętrznego dysku USB

Z Routerem będą się łączyć 2 laptopy + 1 blaszak po kablu + 2 smart TV, czasem smartfon (jednocześnie połowa z tych urządzeń), niedługo pewnie dojdą jeszcze 2 tablety/laptopy (dzieciaki jeszcze w wieku "przedinformatycznym", ale o routerze chcę zapomnieć na kilka lat, więc fajnie jak by był "z zapasem"). Wydać chciałbym do ok 600zł, chyba że z takimi wymaganiami nie dostanę nic godnego uwagi, wtedy mogę zwiększyć trochę budżet. Choć z drugiej strony jeśli to możliwe, to chętnie wydałbym mniej ;) Co możecie zaproponować w tej cenie, spełniającego wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...