Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

neffedron

Pomoc w wyborze telefonu/400/450zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój ostatni telefon Nexus 4 niestety się zepsuł, generalnie telefon bardzo dobry, ale bateria w nim mnie całkowicie nie zadowalała. Posiadam do wydania na smartfon około 400/450zł(oczywiście używany) . Nie chcę Windows Phone, od razu mówię. Dobrze by było jakby telefon miał 1,5gb pamięci ram lub więcej. Jeżeli chodzi o aparat nie mam tutaj żadnych wymagań, po prostu byle by był, nie będzie przeszkadzała mi również brak slotu na karte pamięci, 8/16gb w zupełności mi wystarczy, i ta jedna najważniejsza rzecz, to dość dobra bateria i o adnku 5.0+. Przekątna ekranu 4,5" lub więcej. Oczywiście mogą być telefonu z różnych mniej znanych firm. Proszę o podanie jakichś propozycji, sam nie orientuje się zbyt dobrze na rynku smartfonów, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj używanych Galaxy S4 LTE i9506, ale nie wiem czy w tej cenie uda się dorwać. Ja ostatnio puściłem swojego za 600 zł, choć był w bardzo dobrym stanie i jeszcze z roczną gwarancją.

 

Od biedy też zwykłe S4, ale tam masz słabszy procek i brak LTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj S4, i9505 też da radę, bo i9506 trudniej trafić (a różnią się tylko procesorem). Wtedy w dobrym stanie kupisz za około 500 zł (sprzedawałem taki 2-3 miesiące temu właśnie za 500 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba, niewymienna bateria - kupisz chyba tylko mocno styrane lub odnawiane egzemplarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem moim zdaniem jest Vernee Thor z 3GB RAM, czystym androidem 6 , skanerem linii papilarnych i niezłą baterią. telefon normalnie kosztuje ponad 120$, ale co chwilę są promocje za niecałe 100% (400zł z przesyłką) Jak jesteś zainteresowany to śledź ten temat z promocjami na chińskie telefony

Nic lepszego do 450zł nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...